کد خبر: 3989656
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲

فعالیت تبلیغی ۵۰ طلبه طی ماه محرم در پلدختر

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پلدختر از فعالیت ۵۰ مبلغ خانم و آقا طی محرم امسال در مناطق مختلف شهرستان پلدختر خبر داد.

آخر هفته//// فعالیت تبلیغی ۵۰ طلبه طی ماه محرم در پلدخترحجت‌الاسلام علی صیادی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی پلدختر در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، در تشریح برنامه‌های ویژه ایام محرم از اعزام بیش از 50 مبلغ و مبلغه به مناطق مختلف شهرستان پلدختر خبر داد و گفت: در نشستی که در آستانه ماه محرم با روحانیون این شهرستان برگزار شد، تاکید شد که هیئت‌های مذهبی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نسبت به عزاداری مجالس و روضه‌های خانگی و برپایی تکایا و عزادای سیدالشهدا(ع) اقدام کنند.

وی ادامه داد: در طول دهه محرم تلاش ما این است که به همه روستاهای این شهرستان اعزام مبلغ داشته باشیم که در این راستا هر مبلغ روستاهای همجوار محل تبلیغ خود را نیز تحت پوشش قرار خواهد داد.

صیادی از اجرای طرح «هر خانه قرآن یک هیئت» طی محرم امسال در پلدختر خبر داد و اضافه کرد: این طرح در قالب یک پویش سراسری با مشارکت فعالان قرآنی، مؤسسات و خانه‌های قرآنی و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پلدختر برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه برنامه‌های ویژه محرم هیئت‌های مذهبی در پلدختر با محوریت برنامه‌های قرآنی برگزار خواهد شد، ادامه داد: از جمله این برنامه‌ها می‎توان تلاوت قرآن و اعزام مربیان قرآنی به هیئت‌های مذهبی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اشاره کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پلدختر به اجرای برنامه‌ای با عنوان «شکوه مادری» طی محرم امسال در پلدختر اشاره کرد و گفت: در این برنامه ۲۰ نفر از مبلغات با حضور در روضه‌های خانگی و هیئت‌های مذهبی پلدختر در بین مردم و بانوان در زمینه فرزندآوری فرهنگ‌سازی خواهند کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :