کد خبر: 4225724
تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۴
مدیرکل کانون لرستان:

کانون پرورش فکری از نویسندگان حوزه کودک و نوجوان حمایت می‌کند

رضا داوری با اشاره به ظرفیت‌های لرستان در حوزه کودک و نوجوان، گفت: تولید آثار نویسندگان بومی در عرصه ادبیات کودک و نوجوان و حمایت از این آثار در دستور کار کانون پرورش فکری قرار دارد.

رضا داوری، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستانبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان، رضا داوری، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان امروز، ۱۸ تیرماه در آیین رونمایی از کتاب‌ شعر «در گلوی ساعت شنی» سروده محسن حسینی، مربی ادبی کانون لرستان که به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان در مرکز کانون شهرستان دورود برگزار شد، با گرامی‌داشت روز ادبیات کودک و نوجوان و تسلیت ایام سوگواری ماه محرم، گفت: ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه کودک و نوجوان در لرستان وجود دارد و جا دارد که در زمینه‌های مختلف فرهنگی، هنری و به‌ویژه ادبیات کودک بیشتر کار شود.

وی با بیان اینکه برگزاری این نشست‌های ادبی کمک می‌کند که فعالان این عرصه معرفی و شناخته شوند، افزود: تولید آثار نویسندگان بومی در عرصه ادبیات کودک و نوجوان و حمایت از این آثار در دستور کار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قرار دارد.

داوری اضافه کرد: امیدوارم با حمایت مسئولان و مشارکت‌های دستگاه‌های فرهنگی استان حوزه کودک و نوجوان به جایگاه اصلی خود در لرستان برسد.

مدیرکل کانون پرورش فکری لرستان ادامه داد: یکی از سیاست‌های کانون پرورش فکری، نوجوان‌محوری است و هدف ما در کانون این است که با کمک و همکاری شاعران و نویسندگان و هم‌افزایی با سایر فعالان این حوزه آثار ارزشمندی با نگاه ویژه‌ای به نوجوانان منتشر کنیم.

در پایان این مراسم که امام جمعه دورود و جمعی از مدیران ادارات این شهرستان حضور داشتند، از کتاب شعر «در گلوی ساعت شنی» سروده محسن حسینی، مربی ادبی کانون لرستان رونمایی شد.

انتهای پیام
captcha