کد خبر: 4225297
تاریخ انتشار : ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۷

تقدیر فرمانده سپاه لرستان از مشارکت مردم در انتخابات

سرتیپ دوم پاسدار نعمت‌الله باقری، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در پیامی از مشارکت پرشور ملت شریف ایران اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری تقدیر کرد.

سرتیپ دوم پاسدار نعمت‌الله باقری، فرمانده سپاه لرستانبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی سپاه حرکت ابوالفضل (ع) لرستان، سرتیپ دوم پاسدار نعمت‌الله باقری، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در پیامی مشارکت پرشور ملت شریف ایران اسلامی در انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت و برای رئیس جمهور منتخب آرزوی موفقیت کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر ملت شریف ایران اسلامی و احاد بسیجیان عزیزِ ولایتمدار با حضور با صلابت و پرشور خود، شکوه مردم‌سالاری دینی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشته و باور خویش را به آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی به گوش جهانیان رساندند و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی را بیش از پیش مأیوس نمودند.

مشارکت فعال و مقتدرانه ملت شریف ایران در دو جمعه پی در پی، حماسه‌ای با شکوه و ماندگار را رقم زد که نشان دهنده همدلی و اتحاد ملی و تضمین‌کننده امنیت کشور و باعث خنثی شدن توطئه‌های داخلی و خارجی نیز خواهد شد.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره تمامی شهدا به ویژه رئیس‌جمهور شهیدمان حضرت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان، به منتخب مردم برای کسب اعتماد اکثریت مردم به‌عنوان رئیس‌جمهور ایران اسلامی، تبریک گفته و برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون دارم.

انتهای پیام
captcha