پیش‌بینی ساخت ۱۳۱۲ واحد مسکونی برای مددجویان لرستانی
کد خبر: 4220907
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۴
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان:

پیش‌بینی ساخت ۱۳۱۲ واحد مسکونی برای مددجویان لرستانی

جلال شیخ‌پور با اشاره به اینکه پیش‌بینی ما این است که امسال ۱۳۱۲ واحد مسکن شهری و روستایی برای مددجویان این نهاد در استان ساخته شود، گفت: هم اکنون گروه جهادی خادمان کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان در حال ساخت و تعمیر رایگان خانه‌های مددجویان این نهاد حمایتی هستند.

جلال شیخ‌پور، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستانبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان، جلال شیخ‌پور، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان، با اشاره به اینکه پیش بینی ما این است که امسال 1312 واحد مسکن شهری و روستایی برای مددجویان این نهاد در استان ساخته شود، اظهار کرد: هم اکنون گروه جهادی خادمان کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان در حال ساخت و تعمیر رایگان خانه‌های مددجویان این نهاد حمایتی هستند.

وی افزود: سال گذشته به همت کمیته امداد امام خمینی(ره) ۳۳ هزار واحد مسکونی در کشور برای مددجویان زیر پوشش این نهاد به بهره‌برداری رسید که سهم لرستان 1700 واحد بود که برای ساخت این واحد‌ها بیش از ۸۷۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

شیخ‌پور با اشاره به اینکه سال گذشته کمیته امداد امام(ره) برای مددجویان زیر پوشش این نهاد 1712 واحد را با اعتبار ۳۴۰ میلیارد تومان بازسازی و تعمیر کرد، گفت: کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) با ساخت و تعمیر خانه‌های مددجویان به‌دنبال محرومیت‌زدایی در مناطق محروم است.

انتهای پیام
captcha