کد خبر: 4217933
تاریخ انتشار : ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۷

برگزاری محفل انس با قرآن به یاد شهدای خدمت در لرستان

محفل انس با قرآن کریم به‌مناسبت شهادت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و هیئت همراه امروز، سوم خردادماه در نمازخانه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان برگزار شد.

محفل انس با قرآن در منابع طبیعی لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، محفل انس با قرآن کریم به‌مناسبت شهادت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و هیئت همراه امروز، سوم خردادماه در نمازخانه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان برگزار شد.

این محفل انس با قرآن کریم به همت حوزه نمایندگی ولی فقیه در ادره کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان و با حضور کارکنان این اداره کل و کارکنان منابع طبیعی شهرستان خرم‌آباد برگزار شد.

در این محفل قرآنی حجت‌الاسلام سیدمصطفی حیات‌الغیبی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در منابع طبیعی استان لرستان، گفت: زندگی شهید آیت‌الله رئیسی درس تواضع و فروتنی با خود به همراه دارد.

وی ادامه داد: همه می‌دانند و بارها مشاهده شده که، رئیس جمهور شهید، صفات بارزی همچون، صفای باطنی و گوش شنوایی برای شنیدن درد و دل مردم، روحیه هم‌اندیشی، نگاه تمدنی و ذوب در امام و رهبری، ملت و شهدا داشت.

حیات‌الغیبی با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی نسبت به مسائل حوزه بین‌الملل آشنایی داشت، افزود: رئیس جمهور به همراه شهید امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه برای جبهه مقاومت اسلامی منطقه اقدامات اثربخشی داشتند.

وی غم از دست دادن رئیس جمهور و همراهان ایشان را سخت و دشوار و جانکاه دانست و اظهار کرد: امیدوارم با این وجود، با همت والای ملت بزرگ ایران، شاهد افزایش همبستگی و وحدت ملی در کشور باشیم و این غم جانکاه، دست‌مایه‌ای برای ترقی و اقتدار ملی باشد.

در پایان این مراسم معنوی دو تن از قاریان بین‌المللی، مهدی سعادتی‌کیا و محمد کرمی آیاتی از کلام وحی را تلاوت کردند.

انتهای پیام
captcha