کد خبر: 4087703
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۰۶:۳۱

30 مهر؛ مهلت ارسال آثار به جشنواره علمی، فرهنگی دانشگاه لرستان

مهلت ارسال مقاله‌ها و ایده‌ها به نخستین جشنواره علمی، فرهنگی دانشگاه لرستان تا پایان مهرماه جاری اعلام شد.

جشنواره علمی، فرهنگی دانشگاه لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، نخستین جشنواره علمی، فرهنگی دانشگاه لرستان با هدف هم‌اندیشی و حمایت از ایده‌های نوآورانه در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

محورهای جشنواره عبارت از آسیب‌شناسی فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه، افزایش مسئولیت‌پذیری اجتماعی دانشجویان، بهینه‌سازی هزینه‌های فعالیت‌های فرهنگی دانشگاهی، راهکارهای تعامل و گسترش همکاری نهادهای فرهنگی درون‌دانشگاهی و برون‌دانشگاهی و ایجاد شبکه فرهنگی، دانش‌بنیان‌ نمودن فعالیت‌های فرهنگی دانشگاهی، کارآفرینی و نوآوری فرهنگی و اجتماعی، بهبود مؤلفه‌های فرهنگی و اجتماعی سراهای دانشجویی، ایجاد صنایع خلاق برای تولید کالا و خدمات فرهنگی دانشگاهی هستند.

از دیگر محورهای این جشنواره می‎توان به گسترش مهارت‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان، مد و پوشش اسلامی ایرانی، فضای مجازی، تحول کارکردهای نهادهای فرهنگی دانشگاهی باتوجه به تحول نسلی، تولید محتوا، برندسازی و تجاری‌سازی نمودن فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و مذهبی دانشگاهی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در دانشکده‌ها، فضاسازی محیطی دانشگاه با استفاده از نمادهای ایرانی، اسلامی اشاره کرد.

این جشنواره با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان، سازمان بسیج اساتید استان لرستان و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان، برگزار می‌شود و  مهلت ارسال مقاله‌ها و ایده‌ها تا پایان مهرماه جاری اعلام شده است.

لینک ثبت‌نام و ارسال ایده‌ها نیز  https://farhangi.lu.ac.ir/ اعلام شده است و به ایده‌های برتر جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha