کد خبر: 4076304
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۳

آزادی ۵ زندانی جرائم غیرعمد لرستانی با ادای نذر یک بانو

مسئول ستاد دیه لرستان گفت: یک خانم از اهالی شهرستان دلفان هزینه نذر خود که ۴۶ میلیون تومان بود را برای کمک به آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد استان اختصاص داد.

توکل شاکرمی، مسئول ستاد دیه لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، توکل شاکرمی، مسئول ستاد دیه لرستان، امروز، 15 مرداد در نشست خبری با اصحاب رسانه لرستان، اظهار کرد: یک خانم از اهالی شهرستان دلفان هزینه نذر خود را برای کمک به آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد استان اختصاص داد.

وی بیان کرد: با کمک مبلغ ۴۶ میلیون تومان اهدایی این نیک‌اندیش لرستانی، توانستیم پنج نفر را با مبلغ بدهی ۱۵۰ میلیون تومان که ۷۵ میلیون کمک بلاعوض و مابقی گذشت شکات بوده را آزاد کنیم.

شاکرمی با اشاره به آزادی ۹۶ زندانی جرائم غیرعمد استان از ابتدای سال‌ جاری تاکنون، افزود: مجموع بدهی این افراد ۱۸ میلیارد تومان بوده است.

مسئول ستاد دیه لرستان در حال حاضر ۹۸ زندانی دیگر در زندان‌های استان با مبلغ بدهی ۶۰ میلیارد تومان حضور دارند که با نیمی از این مبلغ می‌توانیم همه را آزاد کنیم، اضافه کرد: در این راستا خیرین و نیکوکاران با کمک‌ها و نذورات خود برای بازگشتن زندانیان جرائم غیرعمد پیشگام باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha