کد خبر: 4057551
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۵

مسئول بسیج فرهنگیان لرستان با اشاره به انتخاب لرستان به عنوان پایلوت برنامه‌های علمی سازمان بسیج فرهنگیان کشور، اظهار کرد: تلاش داریم فرهنگیان لرستان را در قالب حلقه‌های صالحین توانمند کنیم.

علی خسروی، مسئول سازمان بسیج فرهنگیان لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، علی خسروی، مسئول بسیج فرهنگیان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان عصر امروز، ۲۶ اردیبهشت در دیدار شورای راهبردی بسیج فرهنگیان استان لرستان با فرمانده سپاه ابوالفضل(ع)، گفت: بسیج و سپاه ظرفیت عظیمی برای همه دولت‌ها است اما اینکه ما در قبل، حال و آینده شأن سپاه را پایین نیاوردیم  از این ظرفیت استفاده کنیم.

وی افزود: مجمع بسیج فرهنگیان به صورت منسجم در چهار منطقه استان برگزار شد تا فرهنگیان مطالب و دغدغه‌های خود را بیان کنند و در این راستا لایحه‌ای تنظیم شد و به وزارت آموزش و پرورش ارائه شد .

مسئول بسیج فرهنگیان سپاه ابوالفضل(ع) لرستان بیان کرد: برای اولین بار  در استان لرستان نظام مسائل آموزش و پرورش را از همه ابعاد نوشته، در کتابی تدوین شده و برای چاپ  ارسال شده است.

وی با بیان اینکه از طرف سازمان بسیج فرهنگیان، لرستان پایلوت برنامه‌های علمی سازمان بسیج فرهنگیان کشور معرفی شده است، اظهار کرد: در سپاه مأمویت ذاتی بسیج برگزاری حلقه‌های تربیتی صالحین است که در بسیج فرهنگیان این حلقه‌های صالحین به عنوان تیم پیشرفت مدرسه نام‌گذاری شده‌اند.

خسروی در خاتمه گفت: سعی داریم فرهنگیان لرستان را در قالب حلقه‌های صالحین در هفت موضوع توانمند کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: