کد خبر: 3908028
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
مدیرکل نوسازی مدارس لرستان از تکمیل ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه خرم‌آباد توسط بنیاد قلم‌چی تا مهر امسال خبر داد و گفت: برای بازسازی مدارس تخریبی در مناطق محروم استان نیازمند کمک‌ها و حمایت گسترده خیران هستیم.

لزوم مشارکت خیران برای بازسازی مدارس تخریبی مناطق محرومبه گزارش ایکنا از لرستان، در نشست هیئت مدیره جامعه خیران کشور که سه‎شنبه، دهم تیرماه با حضور غفوری‌نژاد، مدیرکل نوسازی مدارس استان، رضوی، رئیس مجمع خیران مدرسه‌ساز استان و خرم‌آبادی، معاونت مشارکت‌های مردمی استان برگزار شد، تفاهم‌نامه تکمیل مدرسه ۱۲ کلاسه منطقه تلوری خرم‌آباد تا پایان مهرماه سال‌ جاری به امضای طرفین رسید.

امیر غفوری‎نژاد، مدیرکل نوسازی مدارس استان لرستان با اشاره به این‌که ساخت مدارس توسط خیران و بنیاد قلم‌چی در سطح کشور موجب گسترش عدالت آموزشی شده است، گفت: در مهرماه سال‌ جاری شاهد افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه منطقه تلوری خرم‌آباد توسط بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی خواهیم بود و دانش‌آموزان این منطقه روستایی در محیطی استاندارد و با نشاط تحصیل خواهند کرد.

وی با بیان گزارشی از فعالیت‌های عمرانی و ساخت و ساز مدارس توسط خیران در لرستان، اظهار کرد: برای بازسازی مدارس تخریبی در مناطق محروم استان نیازمند کمک‌ها و حمایت گسترده خیران هستیم و حضور آنان در استان موجب دلگرمی در کارهای عمرانی است.

غفوری‌نژاد تصریح کرد: حمایت خیران از مناطق محروم همیشه شامل حال استان بوده و انتظار می‌رود که خیران ما را در امر مدرسه‌سازی بیش از پیش یاری کنند تا هیچ منطقه یا محله‌ای در لرستان بدون مدرسه‌های محکم، زیبا و استاندارد نباشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: