کد خبر: 3901735
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۱
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان از اجرای برنامه‌های ویژه چهلمین سالگرد دفاع مقدس با رویکرد عملیاتی شدن بیانیه «گام دوم انقلاب» خبرداد.

اجرای برنامه‌های سالگرد دفاع مقدس با رویکرد بیانیه «گام دوم انقلاب»به گزارش ایکنا از لرستان، به‌نقل‌ از روابط عمومی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان، حجت‌الله ناصرپور، مدیر‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان پنج‌شنبه، 8 خرداد ماه در جلسه شورای راهبری این اداره‌ کل، اظهار کرد: با توجه به این‌ که در آستانه چهلمین سالگرد دوران دفاع مقدس هستیم، ضروری است آن‌چه سزاوار مردم سرزمین حماسه‌های دیدنی است را نمایان کنیم و باید فضای عمومی جامعه معطر به عطر حال و هوای آن دوران شود.

وی افزود: در شورای هماهنگی دفاع مقدس استان لرستان، مصوبات بسیار مهمی درباره عملیاتی شدن اهداف بنیاد داشته‌ایم و همچنین مسئولان استان بر این مصوبات و برگزاری برنامه‌های چهلمین سال دفاع مقدس تأکید کرده‌اند، که ما باید این هدف‌گذاری‌ها و برنامه‌ها را با نگاه به عملی شدن بیانیه «گام دوم انقلاب»، با جدیت پیگیر باشیم تا بدین ترتیب برای ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت و کار و عمل جهادی در کشور باشد که منجر به استحکام پایه‌های نظام جمهوری اسلامی ایران می‌شود.

مدیر‌کل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان گفت: درک این رسالت سنگین و ماندگار، ساختن آن برای آیندگان از مهم‌ترین کارکردهای بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس است. همه کسانی‌که در اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان خدمت می‌کنند باید شاکر خدای متعال باشند که مفتخر به این خدمتگزاری شده‌اند و در صف مروجان فرهنگ شهدا که همان فرهنگ دفاع مقدسی هستند قرار گرفته‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: