کد خبر: 4225492
تاریخ انتشار : ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۲

پیام نماینده ولی فقیه در لرستان به مناسبت درگذشت خبرنگار جانباز لرستانی

نماینده ولی فقیه در استان لرستان در پیامی، درگذشت خبرنگار و جانباز لرستان حسن مرادی را تسلیت گفت.

حجت الاسلام احمدرضا شاهرخی، نماینده ولی‌ فقیه در لرستانبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در لرستان، حجت‌‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد در پیامی، درگذشت جانباز و خبرنگار دفاع مقدس لرستان حسن مرادی را تسلیت گفت.

متن پیام نماینده ولی فقیه در لرستات به شرح زیر است: 

رحلت اسوه صبر و ایثار جانباز سرافراز جناب آقای حاج حسن مرادی(رضوان الله علیه) موجب تأثر گردید.

یادگاران دفاع مقدس که صدمه آن روزهای سخت و دشوار را بر جسم و جان خود دارند و همچنان در مسیر آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و راه شهیدان عزیز مستحکم ایستاده‌اند، نشانه‌های روشنی برای ادامه راه تا رسیدن به قله‌های عزت و افتخار توسط نسل‌های حال و آینده هستند. 

جانباز پر افتخار حاج حسن مرادی با سوابقی درخشان از مبارزات پیش از پیروزی انقلاب اسلامی و سال‌ها حضور در دفاع مقدس و عملیات‌های ظفرمند و ثبت رشادت رزمندگان اسلام در قالب عکس و فیلم همراه با سالیان متمادی فعالیت‌های هنرمندانه در عرصه رسانه، سرانجام پس از تحمل رنج فراوان و دردهای شیمیایی زمان جنگ در جوار رحمت الهی آرام گرفت و به یارانی پیوست که شوق دیدار آنان را داشت. 

قطعاً چنین پیشینه ممتازی مونس و همدمش تا روز حساب خواهد بود. از خداوند متعال برای آن عزیز، علو درجات و برای خانواده محترم ایشان و بازماندگان صبر و شکیبایی را خواستارم.

شایسته است مؤمنین و پیشکسوتان ایثار و جهاد و اهل رسانه با حضورشان در مراسم تشییع و ترحیم از این رزمنده جانباز تجلیل به‌عمل آورند. 

انتهای پیام
captcha