کد خبر: 4221141
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۶
استاندار لرستان:

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اقتدار جمهوری اسلامی ایران است

ابوطالب شفقت با بیان اینکه جبهه فرهنگی یک ظرفیت بسیار بزرگ بوده و باید فاصله بین دستگاه‌های اجرایی و این جبهه کم شود، به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: باید همه به گونه‌ای عمل کنیم که مشارکت در انتخابات حداکثری باشد چراکه مشارکت حداکثری مردم اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

ابوطالب شفقت، استاندار لرستانبه گزارش ایکنا به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان، ابوطالب شفقت، استاندار لرستان عصر در دیدار با اعضای جبهه فرهنگی استان لرستان که سه‎شنبه، 22 خردادماه در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: جبهه فرهنگی یک ظرفیت بسیار بزرگ بوده و باید فاصله بین دستگاه‌های اجرایی و این جبهه کم شود.

وی با اشاره به ارزیابی دیدگاه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر حکمرانی مردم از طریق حلقه‌های میانی، گفت: گروه‌های مختلف جبهه فرهنگی در واقع همان حلقه‌های میانی بین مسئولان و مردم هستند که باید از آنها بهره‌مند شد.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه جنگ امروز نظام سلطه با ملت ایران جنگ نرم است و حلقه‌های میانی مسئولان و مردم بهترین سربازان جنگ نرم محسوب می‌شوند، افزود: درک مسئولان از جبهه فرهنگی و حلقه‌های میانی باید بیشتر شود که در نهایت این موضوع به سود مردم و جوانان خواهد بود.

وی به خدمات گسترده نظام جمهوری اسلامی ایران بعد از گذشت 45 سال از انقلاب اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: استفاده از ظرفیت‌های مردمی و حلقه‌های میانی قطعاً سرعت خدمات و توسعه در کشور را بالا می‌برد.

شفقت با بیان اینکه مسیر حکمرانی با استفاده از ظرفیت‌های مردمی را شهید رئیسی آغاز کرد که امیدوارم در دولت آینده نیز این مسیر تداوم داشته باشد، به انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: باید همه به گونه‌ای عمل کنیم که مشارکت در انتخابات حداکثری باشد چرا که مشارکت اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

وی در خاتمه گفت: در این برهه از زمان مأموریت اساسی ما در صحنه نگه‌داشتن مردم که اقتدار نظام را رقم می‌زند، است.

انتهای پیام
captcha