تبیین اهمیت غدیر در جامعه حائز اهمیت است
کد خبر: 4220736
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۴
استانداری لرستان:

تبیین اهمیت غدیر در جامعه حائز اهمیت است

ابوطالب شفقت با بیان اینکه تبیین غدیر بسیار مهم است و مهمترین آزمونی است که می‌توانیم به‌عنوان حکمران شرایط لازم را برای خدمت‌رسانی و خدمت‌دهی فراهم کنیم، گفت: عدم شناخت بشریت نسبت به این اتفاق بزرگ موجب شده بهره‌برداری از آن تنها در جامعه شیعه رخ دهد.

جلسه هماهنگی برگزاری جشن بزرگ غدیر در لرستانبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، ابوطالب شفقت، استاندار لرستان در جلسه هماهنگی برگزاری جشن بزرگ غدیر در لرستان که امروز ۲۱ خردادماه با حضور اعضای ستاد برگزاری در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد، با بیان اینکه غدیر آغاز حکمرانی بشری بدون وحی است، اظهار کرد: ابلاغ این حکمرانی و اهمیت غدیر برای تمام طول تاریخ بشریت است.

وی با بیان اینکه توجه به غدیر توجه خاص نجات انسان است، افزود: عدم شناخت بشریت نسبت به این اتفاق بزرگ موجب شده بهره‌برداری از آن تنها در جامعه شیعه رخ دهد.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه تبیین غدیر بسیار مهم است و مهمترین آزمونی است که می‌توانیم به‌عنوان حکمران شرایط لازم را برای خدمت‌رسانی و خدمت‌دهی فراهم کنیم، ادامه داد: قبل از برگزاری رسمی جشن غدیر اطلاع‌رسانی‌های لازم برای محدودیت‌های ترافیکی انجام شود و نقایص میهمانی در سال گذشته رفع شود.

وی با تأکید بر اینکه برای انجام این میهمانی نیت الهی داشته باشیم و کوچک‌ترین اشتباه را برای برپایی این مهمانی نداشته باشیم، گفت: الهام‌بخش شدن نظام اسلامی نیازمند تولید الگو است، این مراسم تبدیل به مدل مدیریتی شود که قابلیت انتشار داشته باشد.

شفقت با بیان اینکه استان لرستان سال گذشته یکی از استان‌های برتر کشور در برگزاری جشن بزرگ غدیر بوده است، اظهار کرد: شهید جمهور آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در ۳۳ ماه فعالیت خود یک مُدلی از فرهنگ مدیریتی را شکل دادند که انتظار می‌رود مدیران خدمات دولت را تبیین و به مردم نشان دهد.

انتهای پیام
captcha