ثبت‌نام مسابقات سراسری قرآن در لرستان تمدید شد
کد خبر: 4220448
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۳

ثبت‌نام مسابقات سراسری قرآن در لرستان تمدید شد

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه لرستان از تمدید مهلت نام‌نویسی در چهل‌وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم تا ۲۹ خردادماه خبر داد.

مسابقات سراسری قرآن در لرستانمحمدتقی دریکوندی، رئیس اداره قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، از تمدید ثبت‌نام چهل‌وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن  سازمان اوقاف و امور خیریه در لرستان تا ۲۹ خردادماه جاری خبر داد و گفت: از عموم علاقه‌مندان دعوت می‌شود به‌منظور ثبت‌نام در بخش‌های آوایی، گروهی، معارفی عمومی و معارفی تخصصی از اول خردادماه تا ۱۹ خرداد به درگاه my.oghaf.ir مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات قرآن کریم یادبود و بزرگداشت شهدای خدمت در دو گروه بالای ۱۸ سال و ۱۲ تا ۱۸ سال برگزار می‌شود، افزود: رده سنی ۱۲ تا ۱۸ سال، صرفاً در رشته‌های قرائت تحقیق و حفظ کل در مراحل شهرستانی، استانی و سراسری می‌توانند شرکت کنند، ولی رده سنی ۱۸ سال به بالا، امکان شرکت در همه رشته‌ها را دارند.

رئیس مرکز امور قرآنی اوقاف و امور خیریه لرستان اضافه کرد: علاقه‌مندان در بخش آوایی انفرادی در رشته حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ و ۳۰ جزء قرآن کریم، قرائت، ترتیل، اذان و دعاخوانی و در بخش گروهی در رشته‌های مدیحه‌سرایی و همخوانی قرآن کریم رقابت خواهند کرد.

وی گفت: در بخش معارفی عمومی، شرکت‌کنندگان در رشته‌های ترجمه سوره‌های لقمان، حجرات و حشر، صرفاً در مرحله شهرستانی و در بخش معارفی تخصصی، در رشته‌های معارف قرآن کریم، معارف نهج‌البلاغه و معارف صحیفه سجادیه با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

دریکوندی با دعوت از همه قرآنیان استان برای ثبت‌نام و حضور پرشور در این دوره از مسابقات سراسری قرآن، اضافه کرد: مسابقات رشته‌های آوایی تیرماه و مسابقات رشته‌های بخش معارفی نیز به‌صورت حضوری و کتبی مردادماه امسال هم‌زمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
captcha