کد خبر: 4217993
تاریخ انتشار : ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۸

ادامه‌دهنده راه و سیره شهدا باشیم

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: آزادی خرمشهر یک پیروزی بزرگ برای کشور بود و همه ما باید ادامه‌دهنده راه و سیره شهدا باشیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین هبت‌اله هاشمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستانبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین هبت‌اله هاشمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان، امروز در آیین غبارروبی گلزار شهدای خرم‌آباد که به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد، سالروز پیروزی آزادسازی خرمشهر برگزار شد، اظهار کرد: آزادسازی خرمشهر یک پیروزی بزرگ برای کشور بود.

وی با اشاره به تقارن سالروز آزادسازی خرمشهر با تشییع و خاکسپاری یکی از فرزندان خرمشهر، رئیس جمهور محبوب کشور افزود: شهادت و فقدان آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی هرچند ضایعه‌ای اسفناک، سخت و در نوع خودش جبران‌نشدنی است اما باید تسلیم مقدرات الهی باشیم.

هاشمی ادامه داد: به تأسی از تشییع جنازه شهید سید ابراهیم رئیسی در مشهد مقدس، امروز آمده‌ایم که در کنار شهدا باشیم و به تعبیر آیت‌الله رئیسی در زمانی که در آستان قدس رضوی داشتند می‌فرمودند کل کشور حرم امام رضا(ع) است؛ از همین‌جا نیز ما در مراسم تشییع ایشان شرکت کنیم‌.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با بیان اینکه عملیات حاج عمران نماد این کشور بود و از افتخارات استان است، ادامه داد: شهید محمد بروجردی از استان لرستان و شهدای خرمشهر، شهدای حاج عمران، شهید بروجردی‌ها و شهید رئیسی‌ها و همه شهدا در مکتب سیدالسالار شهیدان هستند. از قرآن، امام زمان(عج) و از شهدا مسئلت می‌گیریم که کمک کنند ادامه‌دهنده راه شهدا و این مکتب باشیم.

هاشمی بیان ‌کرد: شهدا جسمشان را به خاک می‌سپارند، روحشان را به خدا و طریقشان را به ما می‌دهند و ما باید به سیره آنها عمل کنیم.

انتهای پیام
captcha