کد خبر: 4088967
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۹

آغاز کلاس‌های حضوری دانشجویان دانشگاه لرستان + عکس

کلاس‌های حضوری دانشجویان مقطع کارشناسی‌ارشد و دکترا دانشگاه لرستان در سالتحصیلی جدید از امروز، نهم مهر آغاز شدند.

کلاس‌های حضوری دانشجویان دانشگاه لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، در نخستین روز حضوری شدن کلاس‌ها در سال‌تحصیلی جدید امروز، نهم مهرعلی نظری، رئیس دانشگاه لرستان در جمع دانشجویان حضور یافت و با اهدای شاخه‌های گُل از آنها استقبال کرد.

رئیس دانشگاه لرستان در جمع دانشجویان، ضمن تبریک به مناسبت آغاز سال‌تحصیلی جدید و آغاز حضوری کلاس‌های دانشگاه لرستان، دانشجویان را قشر تمدن‌ساز کشور دانست که در شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی، نقش اساسی دارند.

وی با بیان اینکه حضور دانشجویان در دانشگاه و حضوری شدن کلاس‌ها، نشانه جاری و ساری بودن زیست و حیات و نشاط در محیط دانشگاه است، ادامه داد: زیرساخت‌ها و امکانات دانشگاه لرستان به خوبی آماده ارائه خدمات به دانشجویان است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

نظری با اشاره به حوادث اخیر، اظهار کرد: افرادی که با هدایت دشمنان به‌دنبال اغتشاش و آشوب در کشور هستند به‌طور حتم، در مقابل اراده و استواری مردم ولایتمدار، شکست خواهند خورد.

رئیس دانشگاه لرستان همچنین در جمع دانشجویان غیرایرانی(بین‌الملل) دانشگاه لرستان که بیش از 200 نفر از ملیت‌های مختلف هستند اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، ابعاد و شاخص‌های مختلف بین‌المللی شدن دانشگاه لرستان ارتقا یابد.

در این بازدیدها، اسماعیل رک‌رک، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان، غلامحسین حسینی، مدیر گروه همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه لرستان و سایر مدیران دانشگاه لرستان نیز حضور داشتند و با دانشجویان گفت‌وگو کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha