کد خبر: 4078146
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۱

آماده‌‌سازی ۲۱ محل اسکان ویژه زوار لرستانی در اربعین

دبیر مجمع مردمی مواکب اربعین حسینی لرستان از برپایی ۲۱ محل اسکان ویژه زوار در اربعین خبر داد و گفت: ۱۶ محل اسکان در کربلا و پنج محل اسکان در نجف ویژه زوار لرستانی در اربعین آماده‌سازی می‌شود.

مهرداد لک، دبیر مجمع مردمی مواکب اربعین حسینی در لرستانبه گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، مهرداد لک، دبیر مجمع مردمی مواکب اربعین حسینی در لرستان، ۲۳ مرداد در نشست مواکب اربعین استان لرستان که با حضور فرهاد زیویار، استاندار لرستان در خرم‎آباد برگزار شد، اظهار کرد: امسال ۱۶ محل اسکان در کربلا و پنج محل اسکان در نجف‌ اشرف میزبان زوار اربعین از لرستان هستند.

وی با تأکید بر لزوم همکاری دستگاه‌ها در اربعین حسینی، گفت: مجمع مواکب مردمی اربعین حسینی شامل هیئت و مجموعه‌های مردمی است و در مجموع ۲۱ محل اسکان در کربلا و نجف میزبان زوار لرستانی پیاده‌روی اربعین است.

لک با بیان اینکه اربعین امسال در فصل گرما برگزار می‌شود و به‌طور یقین شرایط با سال‌های گذشته متفاوت و تدابیر فرق می‌کند، افزود: خوشبختانه استاندار لرستان بر رفع موانع زیارت عتبات عالیات و فراهم‌سازی شرایط مناسب جهت پیاده‌روی اربعین برای زائران لرستانی تأکید کردند.

دبیر مجمع مردمی مواکب اربعین حسینی در لرستان اضافه کرد: به‌دنبال حضور رئیس‌جمهور در جمع جامعه فعالان اربعینی کشور و به رسمیت شناختن جریان مردمی، جلسه مجمع مردمی مواکب قرارگاه صاحب‌الامر(عج) لرستان تشکیل و فعالیت خود را به‌منظور خدمات‌رسانی به زائران اربعین آغاز کرده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha