کد خبر: 4077064
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۴

برگزاری مصاحبه اعطای مجوز به مؤسسات قرآنی لرستان

جلسه مصاحبه اعطای مجوز مربوط به مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت شهرستان‌های سلسله، دلفان، خرم‎آباد و پلدختر امروز، 18 مرداد در اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برگزار شد.

مصاحبه اعطای مجوز به مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، جلسه مصاحبه اعطای مجوز تأسیس مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت لرستان، امروز، 18 مردادماه، با حضور اعضای مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت این استان برگزار شد.

در این جلسه اعضای دو مؤسسه از دلفان و سلسله که درخواست تأسیس مؤسسه داده بودند مورد مصاحبه قرار گرفتند، از شهرستان دلفان سه نفر به نام‌های زینب نورالهی، حدیث نورالهی و نصرت نوریان برای تأسیس مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت بیت‌الزهرا(س) دلفان و از شهرستان سلسله نیز سه نفر به نام‌های فاطمه یوسفوند، سعیده رشنو و مرضیه گوهری برای تأسیس مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت جامعه‌المهدی(عج) درخواست خود را ثبت کرده بودند که مصاحبه آنها امروز برگزار شد.

از شهرستان خرم‌آباد معصومه نورالهی برای عضویت در مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت زینب‌الکبری(س) و از شهرستان پلدختر نیز ماریا محمدی برای عضویت در مؤسسه گل‌های محمدی درخواست خود را ثبت کرده بودند که امروز مصاحبه آنها انجام شد.

بنابراین گزارش، در این جلسه میزان توانمندی در قرائت و تجوید، میزان توانمندی در ترجمه و مفاهیم، آگاهی و دانش از فعالیت‌های فرهنگی در حوزه قرآن و عترت، تخصص یا مهارت در موضوع فعالیت انتخابی در اساسنامه، طرح و برنامه جهت اداره مؤسسه، ارتباط مدرک تحصیلی و سوابق فرهنگی با موضوعات فعالیت انتخاب شده در اساسنامه، وضعیت مالی و امکانات لازم برای فعالیت در حوزه قرآن و عترت، میزان تعامل با دیگر مؤسسات قرآن و عترت، میزان مدیریت و تسلط در اداره کردن مؤسسه قرآن و عترت و سوابق فعالیت ارزیابی می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha