کد خبر: 4068582
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۱

رسانه‌ها به تبیین اجرا شدن مردمی‌سازی یارانه‌ها بپردازند

معاون استاندار لرستان با تأکید بر لزوم پرداختن رسانه‌ها به تبیین اجرا شدن مردمی‌سازی یارانه‌ها، گفت: علی‌رغم اینکه گلایه‌هایی که در این خصوص وجود دارد بدانیم در شرایطی هستیم که اگر این طرح اجرا نمی‌شد معلوم نبود اقتصاد کشور چه سرنوشتی داشت.

 مردمی‌سازی یارانه‌هابه گزارش ایکنا از لرستان، بهرام ستاری‌دستنایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، امروز، ۱۳ تیر در شورای اطلاع‌رسانی استان لرستان، اظهار کرد: در رسانه آنچه مهم است آن است که خبرنگاران حلقه واسطه مردم و مسئولان هستند و آنچه در قلم رسانه بیان می‌شود از نگاه آنکه دردی از جامعه است باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه حرفه رسانه و خبرنگاری برگرفته از علاقه است وگرنه خبرنگاری در بحث درآمدی دلچسب نیست، تصریح کرد: آن چیزی که خبرنگاران را محکم نگه داشته علاقه خودشان در عرصه خبرنگاری است.

ستاری با اشاره به اینکه مسئولان در خصوص خبرنگاران رسالت دارند و باید از آنان حمایت کنند، افزود: در خصوص حوزه کاری معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان هیچ خبرنگاری را به خبرنگار رسمی خودم نپذیرفتم و از جهتی هیچ خبرنگاری ورود نکرده که آن را نپذیرم چراکه اعتقاد دارم رسانه چراغ از سیستم اداری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با اشاره به اینکه رسانه‌ها چشم و چراغ دستگاه‌های اجرایی هستند و گاها نکاتی که کمتر مورد توجه می‌گیرد را گوشزد می‌کنند، تصریح کرد: رسانه‌ها به تبیین اجرا شدن مردمی‌سازی یارانه‌ها بپردازند کمااینکه علی‌رغم اینکه گلایه‌هایی که در این خصوص وجود دارد بدانیم در شرایطی هستیم که اگر این طرح اجرا نمی‌شد معلوم نبود اقتصاد کشور چه سرنوشتی داشت.

وی با اشاره به اینکه شکایت از خبرنگاران باید با هماهنگی شورای اطلاع‌رسانی استان باشد و بدون هماهنگی با این شورا شکایت از خبرنگاران ممنوع است، خاطرنشان کرد: وظیفه شورای اطلاع‌رسانی حمایت از خبرنگاران است.

ستاری با بیان اینکه در جریان پادگان ۰۷ آنچه مسلم است قراردادی در دولت قبل بسته شده و کشور در شورای عالی شهرسازی تأیید شده است، اضافه کرد: بعد از تأیید متوجه می‌شویم نقصانی در این قرارداد است که از طریق قانونی پیگیر آن هستیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان آمار نامه‌های مردمی سفر رئیس‌جمهور به استان لرستان را ۱۲۲ هزار نامه اعلام کرد و ادامه داد: در راستای رسیدگی به نامه‌های مردمی در سفر رئیس‌جمهور به استان لرستان در حال حاضر ۳۰ تا ۴۰ میلیارد تومان کمک معیشتی شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha