کد خبر: 4068348
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۴

برگراری دوره آموزشی «توانمندسازی نهضت پیشرفت بانوان» در لرستان

مسئول نهضت پیشرفت بانوان لرستان از برگزاری دوره آموزشی توانمندسازی نهضت پیشرفت بانوان لرستان خبر داد و گفت: این دوره به مدت دو روز و طی روزهای ۱۴ و ۱۵ تیر برگزار می‌شود.

برگراری دوره آموزشی «توانمندسازی نهضت پیشرفت بانوان» در لرستانمعرفت محمدپور، مسئول نهضت پیشرفت بانوان لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان با اشاره به برگزاری دوره آموزشی و انگیزشی توانمندسازی نهضت پیشرفت بانوان لرستان، اظهار کرد: این دوره به مدت دو روز ۱۴ و ۱۵ تیر در اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری دوره آموزشی توانمندسازی نهضت پیشرفت بانوان لرستان را ارتقا و توانمند کردن اعضای ستاد نهضت پیشرفت بانوان استان و شهرستان‌ها دانست و گفت: مخاطبان این دوره مسئولین نهضت پیشرفت بانوان استان و شهرستان هستند.

محمدپور با اشاره به اینکه در دوره آموزشی توانمندسازی نهضت پیشرفت بانوان لرستان، کارگاه‌ها و دورس متنوعی مانند طرح کلی اندیشه‌های اسلامی، جهاد تبیین و مهارت رسانه آموزش داده می‌شود، افزود: در این دوره از ظرفیت اساتیدی مانند حجت‌الاسلام قدرتی، حجت‌الاسلام مهدوی، حجت‌الاسلام وحیدی، مردانی، و اسکندری استفاده می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha