کد خبر: 4058849
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۳

مدیرکل بنیاد شهید لرستان با بیان اینکه «سلام فرمانده» از کربلا رسم شد، حضرت ابوالفضل خدمت سیدالشهدا(ع) رسید و از همانجا فرمود سلام فرمانده، گفت: سلام فرمانده شعار شیعه است و در زیارت عاشورا نیز ما به امام حسین(ع)، اولاد و اصحاب امام حسین(ع) سلام می‌کنیم.

حجت‌الاسلام هبت‌الله هاشمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، حجت‌الاسلام هبت‌الله هاشمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان امروز، یکم خرداد در یادواره شهید محمد بروجردی بر ضرورت گرامیداشت و برگزاری یادواره شهدا تأکید کرد و گفت: برگزاری این مراسم فرصتی برای ترویج ارزش‌ها بین نسل نو است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای لرستان و اینکه امنیت و آرامش امروز کشور مرهون خون شهدا است، افزود: کسانی که امروز در این یادواره شرکت کرده‌اند، آمده‌اند تا یک بار دیگر ندای سلام فرمانده را با فرمانده خویش، شهید بروجردی سر بزنند.

هاشمی با بیان اینکه «سلام فرمانده» از کربلا رسم شد، حضرت ابوالفضل خدمت سیدالشهدا(ع) رسید و از همانجا فرمود سلام فرمانده، گفت: سلام فرمانده شعار شیعه است در زیارت عاشورا نیز ما به امام حسین(ع)، اولاد و اصحاب امام حسین(ع) سلام می‌کنیم و این اصحاب افرادی همچون شهید بروجردی هستند.

وی در رابطه با جایگاه شهید بروجردی به سخنی از رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند هر زمان که به یاد شهدا می‌افتم چهره شهید بروجردی به یادم می‎آید.

هاشمی به ویژگی‌های اخلاقی شهید بروجردی اشاره کرد و افزود: اخلاق کریمانه علوی شهید بروجردی الگو است و در سایه همان اخلاق کریمانه می‌شود کار کرد و دلها را به هم گره زد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدا فرصتی است تا بگوییم به یاد شهدا هستیم، خاطرنشان کرد: برگزاری این یادواره‌ها فرصتی برای تبیین و ترویج ارزش‌ها است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: