کد خبر: 4058553
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰

برگزاری نمایشگاه هنرهای تجسمی در پلدختر

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پلدختر گفت: به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر نمایشگاه هنرهای تجسمی در شهرستان پلدختر برگزار می‌شود.

برگزاری نمایشگاه هنرهای تجسمی در پلدختربه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر، علی نظری‌ترکارانی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پلدختر امروز، سی و یکم اردیبهشت در یک گفت‌وگوی خبری، گفت: به مناسبت گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر و عملیات بیت‌المقدس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر با همکاری انجمن هنرهای تجسمی شهرستان نمایشگاه هنرهای تجسمی برگزار می‌کند.

وی با بیان اینکه هنرمندان می‌توانند آثار خود را برای حضور در این نمایشگاه تحویل دهند، افزود: این نمایشگاه سوم خردادماه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در نگارخانه فجر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر برپا خواهد بود و عموم مردم می‌توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر اضافه کرد: در اختتامیه این نمایشگاه از آثار برتر و برگزیده با اهدا جوایز نفیس و لوح تجلیل به عمل خواهد آمد و همچنین از تمام هنرمندانی که آثار خود را برای نمایش در نمایشگاه ارسال کرده باشند، تقدیر خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :