کد خبر: 3986185
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳
مدیرکل کمیته امداد لرستان خبر داد:
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان گفت: از عید سعید قربان تاکنون بیش از یک هزار و 700 رأس دام با مشارکت مراکز نیکوکاری و خیران قربانی و یک هزار و 200 بسته یک و نیم کیلویی گوشت بین نیازمندان تحت حمایت توزیع‌ شده است.

قربانی ۱۷۰۰ رأس دام در لرستان /۱۲۰۰ بسته گوشت بین نیازمندان توزیع شدبه گزارش ایکنا، به‌نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان لرستان، جلال شیخ‌پور، مدیرکل کمیته امداد استان لرستان، سوم مردادماه، گفت: در ایام عید قربان تاکنون یک هزار و 718 گوسفند با مشارکت مراکز نیکوکاری و خیران قربانی شده است که ارزش ریالی قربانی‌های ذبح‌ شده بیش از چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

وی همچنین از توزیع یک هزار و 200 بسته گوشت بین نیازمندان خبر داد و افزود: به همین مناسبت ۱۲۰۰ بسته یک و نیم کیلویی بین نیازمندان تحت حمایت توزیع‌ شده است.

شیخ‌پور ادامه داد: یک خیر تهرانی اقدام به خرید ۱۰۰ رأس گوساله برای قربانی و اهدای گوشت آنها به نیازمندان از طریق کمیته امداد کرده است که تا پایان عید غدیر با همکاری دامپزشکی ذبح و بین نیازمندان توزیع می‌شود.

وی با تأکید بر لزوم توجه بیشتر خیران به نیازمندان در ایام دهه ولایت، گفت: خیران نیک‌اندیش می‌توانند با مراجعه به ادارات کمیته امداد، مراکز نیکوکاری یا واریز کمک‌های نقدی خود از طریق شماره‌گیری کد دستوری #0668877 شماره کارت مجازی 6037997950030495 و تلفن گویا 096887 کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: