کد خبر: 3962871
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۴
نماینده ولی فقیه در استان لرستان با بیان اینکه شعار سال فقط حرف و سخن نیست، بلکه حاکی از یک نیاز است، بر لزوم توجه و حساسیت بیشتر مسئولان نسبت به شعار سال تأکید کرد.

نسبت به شعار سال بی‌تفاوت نباشیم/ شعار سال حاکی از یک نیاز استبه گزارش ایکنا از لرستان، حجت‌الاسلام‌ سیداحمدرضا شاهرخی، نماینده ولی فقیه در استان لرستان، ظهر سه‌شنبه ۱۷ فروردین‌ماه در دیدار با خبرگزاری‌های استان لرستان با تأکید بر تبریک سال نو بر لزوم مطالبه‌گری اصحاب رسانه در راستای تحقق شعار سال تأکید و اظهار کرد: سال جاری با ولادت امام زمان(عج) همراه است و بدون شک برکات مادی و معنوی شامل حال مردم خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در باب ظرفیت‌های استان لرستان، مطالب زیادی گفته و به دنبال آن راهکارهایی ارائه شده است، تصریح کرد: با بالفعل شدن ظرفیت‌های استان، علاوه بر حرکت در مسیر تحقق شعار سال، به رشد و ارتقای همه‌جانبه استان کمک می‌شود.

شاهرخی با تأکید بر لزوم انعکاس فعالیت‌های محرومیت‌زدایی در استان از سوی رسانه‌ها، اضافه کرد: فعالیت‌هایی از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، بانک پاسارگاد و بنیاد مستضعفان مصداق فعالیت‌های محرومیت‌زدایی در استان است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان با اشاره به سفر رئیس قوه قضائیه، گفت: مصوبات سفر منعکس شد که پیگیری این مصوبات تا تحقق پیدا کردن آن، وظیفه رسانه‌ها است. این در حالی است که در یک جلسه ویژه، مصوبات سفر رئیس قوه قضائیه بررسی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برای رسیدن به وضعیت مطلوب، باید کار کارشناسی صورت گیرد، افزود: رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها مطالبات را به صورت علمی بیان کنند، چراکه هر اتفاق خوبی به وجود آمده، رسانه‌ها به‌عنوان چشمان بیدار جامعه پای کار بودند و هر رویداد مخربی در حال رخ دادن بوده، رسانه‌ها تذکر داده‌اند.

شاهرخی با تأکید بر برخورد با فساد با داشتن دلیل و مدرک و بدون مماشات، ادامه داد: وظیفه بازرسی و تعزیرات، حفظ سلامت کارخانه‌ها و دستگاه‌های اداری است، کما اینکه در گام دوم انقلاب نباید شاهد تبدیل شدن کارخانه‌ها به مخروبه باشیم.

به‌کارگیری نیرو بدون ضابطه منکر شناخته می‌شود

نماینده ولی فقیه در استان لرستان بر لزوم ضابطه‌مند بودن استخدام‌ها در به‌کارگیری افراد در ادارات تأکید کرد و گفت: گاه مشاهده می‌شود اقوام و منسوبین یک مسئول استخدام می‌شوند، در حالی‌که تخصصی در کار خود ندارند و گاهی دو مسئول اقوام خود را در ادارات همدیگر جذب می‌کنند، لذا بازرسی و دستگاه‌های امنیتی نباید در برابر تخلفات مماشات کنند، چراکه بکارگیری نیرو بدون ضابطه منکر شناخته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شعار سال صرفاً حرف و سخن نیست، بلکه حکایت از یک نیاز است، بر لزوم توجه بیشتر مسئولان به تحقق شعار سال تأکید کرد و گفت: عقب‌ماندگی استان در یک فرایند چند ساله بوده و اگر آن زمان مسئولان هوشیارتر بودند، شاهد این اتفاقات نبودیم، کمااینکه در حال حاضر دستگاه‌ها زیر ذره‌بین جوانان انقلابی هستند و نخواهیم گذاشت عقب‌ماندگی گذشته رخ دهد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: