کد خبر: 3947693
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان از تمدید مهلت ارسال اثار به نهمین دوره جایزه ادبی «یوسف» تا پایان دی‎ماه جاری خبرداد.

30دی؛ آخرین مهلت ارسال آثار به نهمین دوره جایزه ادبی «یوسف»به گزارش ایکنا از لرستان، به‌نقل‌از روابط عمومی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان، نهمین دوره جشنواره جایزه ادبی «یوسف» ویژه داستان کوتاه دفاع مقدس و جبهه مقاومت و بخش ویژه مدافعان سلامت برگزار می‌‏شود.

این جشنواره ادبی حول محورهای دفاع مقدس و دستاوردهای چهل سالگی آن، مقاومت اسلامی، خاطرات زنان در دفاع مقدس و خاطرات آزادگان، جانبازان و همسران آنها، وحدت و همگرایی اسلامی و مدافعان سلامت برگزار می‌شود.

توجه به ویژگی‌های بومی هر استان، پرداخت به حماسه‌آفرینی‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس، شهدای «مدافع وطن، مدافع حرم و مدافعان سلامت» و استفاده از زبان و گویش‌های محلی و منطقه‌ای، امتیاز ویژه خواهد داشت و بخش ویژه جایزه با موضوع مدافعان سلامت است و به‌طور جداگانه داوری خواهد شد و استفاده از زبان و گویش‌های محلی و منطقه‌ای، امتیاز ویژه خواهد داشت.

داستان‌های منتخب ویرایش شده و در مجموعه‌ای چاپ خواهند شد که در این راستا لازم است نام و نام خانوادگی، سال تولد، تحصیلات، آدرس محل سکونت، آدرس الکترونیکی و شماره تماس نویسندگان، حتماً در انتهای داستان درج شده باشد.

علاقه‌مندان به شرکت در نهمین دوره جشنواره جایزه ادبی یوسف می‌توانند داستان‌های کوتاه خود را حداکثر در ۱۵ صفحه (۴هزار کلمه) به‌صورت ورد یا pdf به نشانی معاونت هنری و ادبیات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان ارسال نمایند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به معاونت ادبیات و انتشارات اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان مراجعه کنند یا با شماره‌های ۰۹۳۹۴۷۲۸۲۰۶ و ۰۹۹۱۰۴۳۱۲۰۶ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: