کد خبر: 3900602
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
مدیرکل کانون پرورش فکری لرستان گفت: مسابقه استانی «سَرو قامتان» به مناسبت سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر در مراکز کانون لرستان برگزار می‌شود.

مسابقه قصه‌گویی «سَرو قامتان» در لرستان برگزار می‌شودبه گزارش ایکنا از لرستان، محمدجواد محمدی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان، پنج‌شنبه، یکم خردادماه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: مسابقه استانی «سَرو قامتان» در قالب قصه‌گویی صوتی و تصویری، متن ادبی و نقاشی با موضوع «اگر آن روزها بودم…» برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان تا هفتم خردادماه جاری فرصت دارند آثار خود را ارسال کنند.
وی در خصوص نحوه شرکت در این مسابقه، گفت: شرکت‌کنندگان می‌توانند از قصه‌گویی‌های تصویری، فیلم پنج دقیقه‌ای به‌صورت افقی و قصه‌گویی صوتی، حداکثر پنج دقیقه با کیفیت صدای مطلوب و از آثار هنری عکس با کیفیت بالا و فرمت jpg گرفته و به آدرس پیام‌رسان‌های سروش و تلگرام به شماره ۰۹۳۷۲۹۰۴۵۵۶ ارسال نمایند.
محمدی با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ مقاومت برای کودکان و نوجوانان، تصریح کرد: برای ترویج فرهنگ و آرمان‌های انقلاب اسلامی، برنامه‌های متنوعی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: