کد خبر: 3886494
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲
در قالب کمک‌های ستاد اجرایی فرمان امام(ره)؛
نماینده ولی‌فقیه در لرستان از ارسال ۶۰۰ بسته محلول ضدعفونی و ۷۰۰ بسته بهداشتی مخصوص بیماران کرونایی در قالب کمک‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به شهرستان سلسله خبر داد.

۱۳۰۰ بسته محلول ضدعفونی و بهداشتی به سلسله ارسال می‌شودبه گزارش ایکنا از لرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی، نماینده ولی‌فقیه در لرستان، شامگاه چهارشنبه، بیست و هشتم اسفندماه، در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سلسله، اظهار کرد: در یک مقطعی دشمن برای جنگ از موشک استفاده می‌کرد اما اکنون شکل جنگ تغییر کرده است.
وی افزود: دانشمندان ما تلاش کردند و با دست‌یابی به سلاح موشکی با سرافرازی تمام موجب تقویت نظام و بازدارندگی دشمنان در حمله به میهن اسلامی شدند، اکنون نیز برگ دیگری از محاسبات اجتماعی در کشور رقم خورده و به‌طور قطع دانشمندان تلاش‌های علمی خود را برای پیروزی به‌کار خواهند گرفت، ملت ما روزهای سخت‌تری را پشت سر گذاشته و این روزها را نیز پشت سر خواهد گذاشت.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان شرایط موجود را برخاسته از مناسبات مادی زندگی انسان دانست و گفت: انسان با تخریب طبیعت، فضای سبز و آلوده کردن آب‌های زیرزمینی، از مواهب و نعمت‌های خدادادی به گونه دیگری سودجویی می کند که پیامدهایی دارد.

شاهرخی افزود: ابتلای جهان امروز حاصل رویدادهایی است که دست بشر در آن‌ها دخالت دارد، کرونا به گونه‌ای مناسبات و زندگی اجتماعی همه بشریت را تحت شعاع قرار داده به گونه‌ای که اکنون ۱۶۰ کشور در جدال با این ویروس هستند و به گفته سازمان بهداشت جهانی بقیه کشورها نیز درگیر آن خواهند شد.
وی با قدردانی از دانشگاه علوم پزشکی، کادر درمان، پزشکان، پرستاران، فرماندار، امام جمعه و تمام کسانی‌که در خط مقدم جبهه سلامت در حال تلاش هستند، افزود: از همه نیروهای نظامی، انتظامی، ارتشی، بسیجی، سپاهی و پایگاه‌های بسیج محلات و مساجد نیز که تاکنون خدمات ارزنده ای در راستای کنترل ویروس کرونا انجام داده‌اند، قدردانی می‌شود. 
وی گفت: از شهروندان سلسله تقاضا داریم در مراسم پنج‌شنبه آخر سال شرکت نکرده و به عنوان یک واجب شرعی آن را به زمان دیگری موکول کنند و همچنین مجالس ترحیم و شادی خود را بدون حضور و اجتماع برگزار نمایند تا هرچه سریع‌تر شاهد ریشه‌کنی این ویروس منحوس در شهرستان سلسله باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان همچنین از ارسال ۶۰۰ بسته محلول ضدعفونی و ۷۰۰ بسته بهداشتی مخصوص بیماران کرونایی خبر داد و گفت: این اقلام بهداشتی در قالب کمک‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) طی روزهای آینده به شهرستان سلسله ارسال خواهند شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: