اختتامیه مسابقات قرآن آموزش و پرورش استثنایی لرستان برگزار شد
کد خبر: 4220876
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۵

اختتامیه مسابقات قرآن آموزش و پرورش استثنایی لرستان برگزار شد

محفل انس با قرآن کریم «آیات» بزرگداشت شهدای خدمت و اختتامیه مسابقات قرآن، عترت و نماز کارکنان آموزش و پرورش استثنایی استان لرستان برگزار شد.

اختتامیه مسابقات قرآن آموزش و پرورش استثنایی لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، محفل انس با قرآن کریم «آیات» بزرگداشت شهدای خدمت و اختتامیه مسابقات قرآن، عترت و نماز کارکنان آموزش و پرورش استثنایی استان لرستان امروز، ۲۱ خردادماه در مسجد فاطمه‌زهرا(س) دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد.

در این محفل قرآنی که سیده زهرا پورنجفی، رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی لرستان نیز حضور داشت، محمدجواد قیاسی و وحید کرمی از قاریان برتر استان و کشور و قاریان و حافظان شاغل در اداره آموزش و پرورش استثنایی استان لرستان به تلاوت آیاتی از قرآن کریم پرداختند و ثواب آن را به روح شهید جمهور و سایر شهدای خدمت تقدیم نمودند.

در بخشی از این محفل قرآنی بابایی، از کارکنان شاغل در آموزش و پرورش استثنایی شهرستان ازنا اشعاری را در وصف شهدای خدمت قرائت کرد.

همچنین مرحله استانی مسابقات قرآن، عترت و نماز کارکنان آموزش و پرورش استثنایی لرستان در سه بخش شفاهی، کتبی و مجازی و در رشته‌های قرائت ترتیل و تحقیق و حفظ و مفاهیم قرآن و ... برگزار شد.

بنا بر این گزارش، محمدتقی عزیزیان، کارشناس مسئول پرورشی و امور فرهنگی اداره آموزش و پرورش استثنایی استان لرستان، مدیر اجرایی، محمد نصرالهی، دبیر علمی بخش آقایان و سمیه خرمی‌مقدم، دبیر علمی بخش بانوان بودند.

در برگزاری این برنامه قرآنی، معاونت فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان و آموزش و پرورش استثنایی لرستان مشارکت داشتند و پس از داوری و نظارت هیئت علمی، نفرات برتر در چند بخش مختلف اعم‌ از حفظ، قرائت ترتیل و تحقیق و ... به مرحله کشوری راه یافتند.

انتهای پیام
captcha