کد خبر: 4220843
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۲
رئیس ستاد انتخابات لرستان:

هزار و ۶۳۷ شعبه اخذ رأی در لرستان پیش‌بینی شده است

احسان یاوری با اشاره به اینکه شرایط و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشکوه در لرستان فراهم است، از پیش‌بینی هزار و ۶۳۷ شعبه اخذ رأی ثابت و سیار برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان خبر داد.

احسان یاوری، رئیس ستاد انتخابات استان لرستانبه گزارش ایکنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان، احسان یاوری، رئیس ستاد انتخابات استان لرستان امروز، ۲۱ خردادماه در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان لرستان که در استانداری برگزار شد، گفت: از زمان ابلاغ وزارت کشور برای شروع فرآیند انتخابات و تشکیل هیئت‌های اجرایی، ستاد انتخابات لرستان شکل گرفته و احکام اعضای ستاد نیز صادر شده است.

وی با بیان اینکه آموزش برخط فرمانداران و بخشداران در حال انجام است، اضافه کرد: طبق تصمیم هیئت نظارت، برای انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیرماه دو مدرک شناسنامه و کارت ملی معتبر بوده و برای ایرانیان مقیم خارج از کشور، گذرنامه نیز معتبر است.

یاوری با اشاره به اینکه هیئت‌های اجرایی انتخابات در استان شکل گرفته‌اند، افزود: دستگاه‌های احراز هویت پس از به روزرسانی در تهران، در سطح حوزه‌های انتخابیه توزیع شده و در اختیار فرمانداری‌ها قرار گرفته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: یک‌هزار و ۶۳۷ شعبه اخذ رأی ثابت و سیار برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه هماهنگی لازم با دستگاه‌های امنیتی و انتظامی برای تأمین امنیت و سلامت انتخابات انجام شده است، به آغاز تبلیغات انتخابات اشاره کرد و گفت: ستادهای تبلیغاتی در استان‌ها و شهرستان‌ها زمانی به رسمیت شناخته می‌شوند که نماینده‌های خود را معرفی کنند‌.

یاوری افزود: شرایط و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشکوه در لرستان فراهم است و امیدوارم با تقید به قانون و رعایت چارچوب‌ها، انتخاباتی سالم، پرشور و رقابتی در استان برگزار شود.

انتهای پیام
captcha