کد خبر: 4217894
تاریخ انتشار : ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۳
مدیریت حوزه علمیه برادران لرستان:

آیت‌الله رئیسی زندگی‌اش را صرف خدمت به مردم کرد

مدیر حوزه علمیه برادران لرستان گفت: آیت‌الله شهید سیدابراهیم رئیسی به مقام سید محرومان رسید، ایشان کسی بودند که تمام وقت خود را صرف خدمت به مردم کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین احد عبداللهی، مدیریت حوزه علمیه برادران لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین احد عبداللهی، مدیریت حوزه علمیه برادران لرستان، امروز سوم خرداد در مراسم گرامیداشت شهدای عملیات حاج عمران و شهیدان راه خدمت که در شهرستان کوهدشت برگزار شد، اظهار کرد: امروز وارد دولت اسلامی شده‌ایم، شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی دولت اسلامی را با شاخصه‌های اسلامی و برگرفته از الگوی مهدوی رقم زد که عزت مسلمانان و ذلت کفار را مد نظر داشت.

وی ادامه داد: شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی خستگی‌ناپذیر، متواضع، اهل دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع از حرم، ولایتمدار و... بودند، خون شهید سلیمانی جوانانی تربیت کرد که در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی همیشه در صحنه هستند.

عبداللهی با اشاره به اینکه ثمره خون شهید سلیمانی، موجب وعده صادق شد، بیان کرد: جانشینان شهید سلیمانی راه ایشان را ادامه داده و گام‌های خوبی را برداشتند و عملیات وعده صادق را رقم زدند.

مدیریت حوزه علمیه برادران لرستان ادامه داد: حاج قاسم سلیمانی، شهید حججی‌ها را تربیت کرد و به مقام سردار دل‌ها رسید، آیت‌الله شهید رئیسی نیز به مقام سید محرومان رسید، ایشان کسی بودند که تمام وقت خود را صرف خدمت به مردم کرد.

وی تصریح کرد: در انتخابات ریاست جمهوری باید به شخصیتی رأی بدهیم که این علم را به سر منزل اصلی برساند؛ راه رسیدن به تمدن نوین اسلامی این است که بابصیرت باشیم و با انتخابی مناسب، شخصیتی به عنوان رئیس جمهور معرفی شود که ادامه دولت شهید رئیسی را ادامه دهد.

عبداللهی بیان کرد: شهید سلیمانی موجب شکل‌گیری جبهه مقاومت شد، اگر امروز با پیگیری‌های مدیران اسلامی روز لرستان در تقویم جمهوری اسلامی ثبت شده است، باید روز جهاد تبیین را نیز رقم بزنیم، روز لرستان، روز افتخارآفرینی مردمان لر است؛ امروز ما به قول مقام معظم رهبری، نزدیک به قله هستیم.

انتهای پیام
captcha