مشارکت مردم در انتخابات سبب افزایش اقتدار و امنیت کشور خواهد بود
کد خبر: 4199114
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۴

مشارکت مردم در انتخابات سبب افزایش اقتدار و امنیت کشور خواهد بود

رئیس جهاددانشگاهی لرستان گفت: باید میزگردهای تخصصی با حضور طیف‌های سیاسی برای افزایش مشارکت مردمی در پای صندوق‌های اخذ رأی در انجمن برگزار شود چراکه مشارکت بالا در انتخابات سبب افزایش اقتدار و امنیت کشور خواهد بود.

فرهاد فرامرزیان، رئیس جهاد دانشگاهی لرستانبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، فرهاد فرامرزیان، رئیس جهاد دانشگاهی لرستان، ۲۱ بهمن ماه در آیین تجلیل از خبرنگاران ایسنا و ایکنا که به همت انجمن صنفی فعالان رسانه‌ای لرستان در سالن جلسات جهاد دانشگاهی لرستان برگزار شد، با تبریک ایام الله دهه‌ فجر خواستار حضور پرشور مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن شد و اظهار کرد: خبرنگاران در دوران جنگ، صلح، کرونا و... با مشکلات جامعه را به دوش می‌کشند و تمام تلاش آن‌ها در تولید محتوا، اطلاع‌رسانی دقیق و آگاهی‌بخشی به جامعه صرف می‌شود.

وی با بیان اینکه روز خبرنگار به پاس رشادت‌های شهید محمود صارمی که فرزند لرستان است نامگذاری شده است، تصریح کرد: ضرورت دارد رسانه و به ویژه انجمن خبرنگاران استان، این نقطه قوت را حفظ کنند.

رئیس جهاددانشگاهی لرستان با بیان اینکه خبرنگاران لرستان عقبه قوی همچون شهید صارمی را دارند، گفت: اطلاع‌رسانی موثق، به موقع و موثر اصحاب رسانه بسیار کارگشاست و معتقدم نقطه قوت و پویای یک جامعه خبرنگاران هستند و چنانچه ماموریتی که به این قشر فرهیخته محول می‌شود ۱۰۰ درصد انجام شود قطعا توسعه جامعه را به دنبال دارد.

فرامرزیان با بیان اینکه رکن چهارم دموکراسی رسانه است، اضافه کرد: پس از پیروزی شکوهمند جمهوری اسلامی رسانه‌ها با داشتن آزادی کار اطلاع‌رسانی خود را انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه منافع عموم مدنظر خبرنگاران و اصحاب رسانه است بر برگزاری میزگردهای تخصصی رسانه‌ای در خصوص موضوعات فرهنگی، اقتصادی، رسانه‌ای تأکید کرد و گفت: مدیران اجرایی لرستان به عنوان نماینده دولت در استان باید جوابگوی رسانه و مردم باشند.

رئیس جهاددانشگاهی لرستان با بیان اینکه انجمن صنفی خبرنگاران استان باید خیلی قبل‌تر ایجاد می‌شد، اضافه کرد: در انجام ماموریت‌ها و برنامه‌های طراحی شده، انجمن می‌تواند از ظرفیت جهاد دانشگاهی بهره بگیرد.

فرامرزیان در ادامه با بیان اینکه در شرایط حساسی همچون دهه فجر و انتخابات قرار داریم، گفت: امام راحل انقلابی ایجاد کرد که انفجار نور بود و به لطف این انقلاب هژمونی امریکا زیر سؤال رفت و هیمنه‌اش در هم شکسته شد. اقتدار فعلی کشور به برکت انقلاب اسلامی و خون شهداست و ایران امروز به عنوان لیدر جهان اسلام و آزادیخواهان منطقه و جهان شناخته می‌شود.

رئیس جهاددانشگاهی لرستان به موضوع انتخابات اشاره و بر ضرورت مشارکت هر چه بیشتر مردم در این آزمون بزرگ سیاسی تأکید کرد و گفت: در بحث مشارکت در انتخابات باید از ظرفیت انجمن صنفی فعالان رسانه‌ای لرستان استفاده کرد.

وی اضافه کرد: باید میزگردهای تخصصی با حضور طیف‌های سیاسی برای افزایش مشارکت مردمی در پای صندوق‌های اخذ رأی در انجمن برگزار شود چراکه مشارکت بالا در انتخابات سبب افزایش اقتدار و امنیت کشور خواهد بود.در این انتخابات چنانچه افراد اصلح و کاردان انتخاب شوند قطعاً مجلسی قوی خواهیم داشت.

فرامرزیان با بیان اینکه رسانه‌های خارج کشور با فرافکنی جهت ناامید کردن کشور تلاش دارند تا به مردم القا کنند جمهوری اسلامی در این چهار دهه هیچ کاری نکرده است و می‌خواهند افکار عمومی را مسموم کند، بیان کرد: مدیران اجرایی باید ایربک‌ حاکمیت باشند و در استان جوابگو باشند.

رئیس جهاددانشگاهی لرستان گفت: موفقیت ایسنا تنها مختص به مجموعه جهاددانشگاهی لرستان نیست و عقبه قوی رسانه‌ای استان سبب این موفقیت شده است.

انتهای پیام
captcha