کد خبر: 4066457
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۱
در قالب فراخوان «مشق عشق»

خاطرات پرسنل و سربازان پادگان 07 خرم‎آباد جمع‌آوری می‎شود

خاطرات کوتاه پرسنل، کادر و سربازان ارتش در پادگان 07 خرم‎آباد از خدمت در این پادگان در دو بخش دست‌نوشته و عکس در قالب فراخوان «مشق عشق» و «نقش عشق» جمع‌آوری می‏‌شود.

خاطرات پرسنل و سربازان پادگان 07 خرم‎آباد جمع‌آوری می‎شودبه گزارش ایکنا از لرستان، قرارگاه فرهنگی صاحب‌الامر(عج) استان لرستان با توجه به مسائل پیش آمده اخیر در خصوص پادگان 07 خرم‌آباد اقدام به انتشار دو فراخوان «مشق عشق» و «نقش عشق» کرده است.

در این فراخوان از پرسنل، کادر و سربازان ارتش در پادگان 07 خرم‎آباد خواسته شده است خاطرات کوتاه خود از خدمت در این پادگان را در دو بخش دست‌نوشته و عکس ارسال کنند.

مهلت ارسال آثار تا 15 تیرماه جاری اعلام شده و دریافت آثار از طریق پیام‌رسان‌های ایتا، سروش و تلگرام با شماره 09935158643 و نشانی homsaa _ir @ است.

یادآور می‌شود، پادگان 07 خرم‌آباد به‌عنوان یکی از ظرفیت‌های بسیار ویژه و منحصر به‌فرد در مرکز شهر خرم‌آباد دارای وسعتی در حدود 15 هکتار است که پس از خارج شدن پادگان و تغییر کاربری این ملک، حرف و حدیث‌های زیادی برای تغییر کاربری و تبدیل آن به یک زیرساخت مهم توسعه‌ای در خرم‌آباد مطرح شده است.

براساس گزارشات موجود، 11 بنای تاریخی در این پادگان وجود دارد که بر سر تعیین تکلیف و استفاده از آنها توافقات مناسبی حاصل نشده و آن‌گونه که شنیده می‌شود میراث فرهنگی استان اعلام کرده که ارتش باید این آثار را نگهداری کند در حالی که ارتش توانایی این عمل را نداشته و همین موضوع سبب بلاتکلیفی این بناهای تاریخی شده است.

در هفته‌های اخیر صحبت‌هایی در بحث واگذاری بخش‌هایی از این ملک از سوی رسانه‌های استان لرستان مطرح شد که با واکنش مردم، مسئولان، کنشگران اجتماعی و علاقه‌مندان به آثار تاریخی همراه شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha