کد خبر: 4066151
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۸
در وجرد؛

کتاب «راز زیبایی در اسلام» رونمایی شد

کتاب «راز زیبایی در اسلام» نوشته ابوالفضل پیرهادی در مرکز اسناد و شناسایی مفاخر بروجرد رونمایی شد.

کتاب «راز زیبایی در اسلام» رونمایی شدبه گزارش ایکنا از لرستان، کتاب «راز زیبایی در اسلام» نوشته ابوالفضل پیرهادی از سری کتب سبک زندگی مهدوی چهارشنه، یکم تیر در مرکز اسناد و شناسایی مفاخر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد رونمایی شد.

در این کتاب با استفاده از احادیث و روایات معصومین(ع) و همچنین طب سنتی، خواص و تاثیرات انواع داروهای گیاهی بر زیبایی و شادابی انسان شرح داده شده است.

دستورات این کتاب علاوه بر حفظ زیبایی، سلامتی انسان را به دلیل استفاده از مواد طبیعی تضمین می‌نماید، بخش‌هایی از کتاب نیز در خصوص مضرات مواد شیمیایی و جایگزینی مواد طبیعی به جای آنهاست.

ابوالفضل پیرهادی، پژوهشگر و مدرس رسمی طب اسلامی ایرانی متولد ۱۳۶۷ و عضو خانه نخبگان شهید احمدی روشن است و این هفتمین کتاب وی است که در این مرکز رونمایی می‌شود.

قبل از این کتاب ‌های «زیبا اندام شوید»، «سرما نخورید»، «درمان سریع و آسان سینوزیت، «آیین همسرداری و آداب زناشویی در اسلام»، «هفت سین سلامت» و «ترک اعتیاد با طب اسلامی ایرانی» از وی چاپ و منتشر شده و کتاب فوق توسط انتشارات کلهری به مدیریت احمد کلهری  ناشر فعال بروجردی به چاپ رسیده است.

رونمایی از کتاب «پناهگاه» در بروجرد

همچنین، کتاب مجموعه نمایشنامه با عنوان «پناهگاه» اثر مشترک پژمان شاهوردی و رضا بیات چهارشنبه، یکم تیر در مرکز اسناد و شناسایی مفاخر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد رونمایی شد.

«نمایشنامه» به نوعی نقشه راه برای گروه های نمایشی محسوب می‌شود؛ مسیری که اگر نمایشنامه‌نویس به درستی آن را تدوین کرده باشد گروه نمایش را سمت هدف نهایی پیش می‌برد.

در این کتاب چهار نمایشنامه وجود دارد که نمایشنامه‌های «پناهگاه» و «دختران مسجد روستای ما» نوشته پژمان شاهوردی، رئیس انجمن هنرهای نمایشی بروجرد است.

پژمان شاهوردی متولد سال ۱۳۵۹ بروجرد و از هنرمندان برجسته عرصه نمایش کشور است که در تمامی زمینه‌های هنرهای نمایشی از جمله نویسندگی، بازیگری و کارگردانی کارنامه درخشانی دارد.

وی علاوه بر کسب رتبه‌های برتر در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی در چندین جشنواره ملی به عنوان داور انتخاب شده است.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha