کد خبر: 4058070
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۲

همایش علمی «کودک و جنگ» در بروجرد برگزار می‌شود

رئیس دانشگاه آیت‌الله بروجردی با بیان اینکه شهادت ۶۸ کودک شهید دانش‌آموز سند مقاومت و ایستادگی بروجرد در برابر دشمنان است، اظهار کرد: همایش علمی «کودک و جنگ» در دانشگاه آیت‌الله العظمی بروجردی(ره) در حال برنامه‌ریزی است.

احسان یاوری، رئیس دانشگاه آیت الله بروجردیبه گزارش ایکنا از لرستان، احسان یاوری، رئیس دانشگاه آیت‌الله العظمی بروجردی(ره) امروز، ۲۸ اردیبهشت در جلسه شورای فرهنگ عمومی بروجرد که در دفتر امام‌جمعه بروجرد برگزار شد، اظهار کرد: بروجرد از جمله شهرهایی بوده که در دفاع مقدس جانانه ایستاده است.

وی با بیان اینکه شهادت ۶۸ کودک شهید دانش‌آموز سند مقاومت و ایستادگی بروجرد در برابر دشمنان است، اضافه کرد: همایش علمی «کودک و جنگ» در دانشگاه آیت‌الله العظمی بروجردی(ره) در حال برنامه‌ریزی است و مقدمات برگزاری کنگره ۶۸ کودک شهید دانش‌آموز نیز خواهد بود.

یاوری افزود: همچنین قرار است مستندسازی همین کنگره تا اواخر تابستان سال‌جاری به اتمام برسد و هم‌اکنون این کار در دست‌کار قرار دارد البته همه تلاش‌ ما بر این است که امسال این کنگره به‌صورت ملی و از سال‌های بعد به‌صورت بین‌المللی برگزار شود.

رئیس دانشگاه آیت‌الله بروجردی(ره) در خاتمه گفت: سایت کنگره راه‌اندازی شده و همه مستندات شهدای دانش‌آموز در سایت بارگذاری شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :