کد خبر: 4045762
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۸

توزیع ۳ هزار مُهر در نمازخانه‌های بین‌راهی لرستان

مدیر ستاد اقامه نماز لرستان از توزیع ۳ هزار مُهر و جامُهری در نمازخانه‌های بین‌راهی لرستان به مناسبت عید نوروز خبر داد.

حجت‌الاسلام محمدجواد چراغی، مدیر ستاد اقامه نماز لرستانحجت‌الاسلام محمدجواد چراغی، مدیر ستاد اقامه نماز لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری و آب و هوای چهار فصل و مطبوع لرستان و حضور چشمگیر مسافران نوروزی، اظهار کرد: یکی از راهکارهای ترویج فرهنگ نماز، مجهز بودن نمازخانه‌های بین‌راهی و حل مشکلات آنان است که در این راستا ستاد اقامه نماز لرستان در فواصل زمانی ملزومات مورد نیاز ازجمله مُهر، جامُهری، سجاده و کتب ادعیه را بین نمازخانه‌ها توزیع می‌کند.

وی با بیان اینکه نسبت به ترویج فرهنگ نماز باید بیشتر توجه شود، گفت: یکی از تکالیف جدی و شرعی مدیران و مسئولان باید کمک به ترویج نماز باشد، بخشنامه، ارزیابی، تنبیه و تشویق جای خود را دارد اما اگر اهمیت نماز را درک کنیم که راه پیشرفت اخروی و دنیایی باز می‌شود.

وی با بیان اینکه همه دستگاه‌ها در خصوص ترویج فرهنگ نماز تکلیف دارند، تصریح کرد: برای به جا آوردن نماز نباید منتظر دستورالعمل باشیم باید توجه ویژه به اقامه نماز داشته باشیم و همه باید در ترویج فرهنگ اقامه نماز و اشاعه فرمان خدا آستین همت را بالا بزنند.

چراغی با اشاره به اینکه باید به منظور فراهم آوردن بستر مناسب جهت اقامه نماز تمام تلاش و توان خود را به کار برده و در این راه دین خود به این واجب الهی را  ادا کنیم، گفت: در خصوص بسیاری از نمازخانه‌ها گزارشات مردمی ارسال شده است که ما هم به این گزارشات رسیدگی کرده‌ایم تا مشکلات برطرف شود.

مدیر ستاد اقامه نماز لرستان از توزیع سه هزار مُهر و جامُهری در نمازخانه‌های بین‌راهی لرستان به مناسبت ایام نوروز خبر داد و اظهار کرد: بازدیدهای میدانی با هدف نظارت بر وضعیت نمازخانه‌های بین‌راهی لرستان تا پایان تعطیلات نوروز ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha