کد خبر: 3987447
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۳
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق لرستان خبر داد:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق لرستان از برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات قرآن فرزندان کارکنان صنعت آب و برق با حضور بیش‌ از ۳۰۰ شرکت‌کننده از شرکت‌های توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب و آب منطقه‌ای به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان خبر داد.

برگزاری مسابقات قرآن صنعت آب و برق لرستانفریدون خودنیا، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، توجه به برنامه‌های قرآنی برای تقویت و تعمیق باورهای اعتقادی کارکنان و خانواده‌های آنان در کنار فعالیت خدمت‌رسانی و تخصصی شرکت نیروی برق استان را از اولویت‌‌های این شرکت برشمرد و اظهار کرد: برنامه‌های فرهنگی، مسابقات قرآن ویژه همکاران و خانواده‌های آنان به‌طور مستمر و در مناسبت‌های مذهبی و انقلابی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس توجه به فرزندان و پُر کردن اوقات فراغت آنان اهمیت بیشتری دارد که در این راستا شانزدهمین دوره مسابقات قرآن فرزندان همکار صنعت آب و برق استان به‌طور ویژه پیگیری و برگزار شد.

خودنیا با اشاره به اینکه با توجه به شیوع ویروس کرونا مرحله شرکتی شانزدهمین دوره مسابقات قرآن فرزندان همکار صنعت آب و برق استان لرستان برگزار نشد، ادامه داد: ثبت‌نام‌کنندگان فقط در مرحله استانی شرکت کرده و نفرات برتر هر رشته به مرحله کشوری راه پیدا می‌کنند و نفرات اول تا سوم هر رشته در دو بخش آقایان و بانوان تجلیل می‌شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان با اشاره به اینکه شانزدهمین دوره مسابقات قرآن فرزندان همکار صنعت آب و برق استان لرستان در چهار رشته حفظ، قرائت تحقیق و اذان، مفاهیم و نماز برگزار شد، ادامه داد: رشته‌های مفاهیم و نماز به‌صورت سراسری از سوی مجتمع آموزشی و پژوهشی غرب برگزار و رشته‌های قرائت تحقیق، اذان و حفظ به‌صورت ویدئوکنفرانس به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان برگزار شد.

وی با بیان اینکه مرحله کشوری شانزدهمین دوره مسابقات قرآن فرزندان کارکنان صنعت آب و برق استان لرستان نیمه دوم شهریورماه برگزار می‌شود، ادامه داد: شانزدهمین دوره مسابقات قرآن فرزندان همکار صنعت آب و برق با حضور بیش‌ از ۳۰۰ شرکت‌کننده از شرکت‌های توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب و آب منطقه‌ای استان برگزار شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: