کد خبر: 3962753
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵
کارشناس قرآنی اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با اشاره به برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان، گفت: برنامه ختم قرآن با عنوان پویش مردمی «بهار قرآن با شهدا» در استان لرستان برگزار می‌شود.

امروز ارسال شود/ برگزاری پویش مردمی «بهار قرآن با شهدا» در لرستانمیثم پروانه‌پور، کارشناس قرآنی بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان با تشریح برنامه‌های قرآنی ماه مبارک رمضان در این اداره‌کل، اظهار کرد: در طول ماه مبارک رمضان «پویش مردمی بهار قرآن با شهدا» برگزار می‌شود به‌طوری‌ که در این پویش شش هزار و 300 نفر به نیابت از شش هزار و 300 شهید لرستان از یک آیه تا کل قرآن را ختم می‌کنند.

وی با بیان اینکه این پویش در سطح شهرستان‌های استان برگزار می‌شود، بیان کرد: علاقه‌مندان با تماس با کارشناسان قرآنی ادارات بنیاد شهید در سطح استان لرستان می‌توانند در این برنامه قرآنی شرکت کنند.

پروانه‌پور معرفی شهدای قرآنی در صداوسیما را از دیگر برنامه‌های قرآنی بنیاد شهید لرستان در ماه مبارک رمضان اعلام کرد و گفت: زندگی‌نامه، تصاویر و وصیت‌نامه شهدای قرآنی استان لرستان در طول ماه مبارک رمضان از صداوسیمای مرکز استان پخش خواهد شد.

کارشناس قرآنی بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان از برگزاری مسابقه تفسیر سوره‌های قدر و مؤمنون به‌صورت مجازی خبر داد و افزود: این مسابقه ویژه جامعه هدف بنیاد شهید، خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان لرستان برگزار می‌شود.

وی پخش قرائت وصایای شهدا با موضوع قرآن، نماز و روزه از صداوسیما را از دیگر برنامه‌های قرآنی در ماه مبارک رمضان دانست و گفت: قرائت وصایای شهدا هنگام افطار و سحر از طریق شبکه استانی افلاک پخش می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: