کد خبر: 3907983
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
هفته دفاع مقدس؛
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان از افتتاح فازهای اول و دوم باغ موزه دفاع مقدس استان در هفته دفاع مقدس خبر داد.

دو فاز باغ موزه دفاع مقدس لرستان به بهره‌برداری می‌رسدبه گزارش ایکنا از لرستان، حجت‌اله ناصرپور، مدیرکل بنیادحفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، امروز چهارشنبه، یازدهم تیرماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان لرستان محیطی چندمنظوره برای نشان دادن جان‌فشانی و ایثار مردم لرستان در دوران دفاع مقدس خواهد بود.

وی با ذکر این مطلب که بودجه خوبی برای مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان در نظر گرفته شده است، افزود: انتظار ما از مسئولان تخصیص صددرصد اعتبار این مجموعه است و باید همه دستگاه‌های اجرایی استان تمام تلاششان را به‌منظور بهره‌برداری هرچه سریع‌تر آن به‌کار گیرند.

ناصرپور با ذکر این مطلب که در صورت تخصیص کامل اعتبار مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان، فاز اول و دوم این مرکز در هفته دفاع مقدس امسال افتتاح خواهد شد، گفت: بدون شک افتتاح این مرکز فرهنگی دارای اثرگذاری و اهمیت فراوانی در انتقال پیام و ارزش‌های دفاع مقدس است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان با اشاره به این‌که اسناد تدوین و جمع‌آوری شده حوزه دفاع مقدس در استان قرار است در این موزه به نمایش گذاشته شود، گفت: راه‌اندازی فازهای اول و دوم مرکز فرهنگی و باغ موزه دفاع مقدس یکی از اهداف بزرگ فرهنگی ـ اجتماعی استان است که امید آن می‌رود در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران شاهد افتتاح آن باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: