کد خبر: 3889784
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
روزانه بیش‌ از ۲۵۰۰ ماسک و ۵۰ لباس مخصوص پزشکی در آموزش‌وپرورش دورود تولید می‌شود.

تولید ماسک و لباس مخصوص کادر پزشکی  توسط آموزش و پرورش دورودبه گزارش ایکنا از لرستان، وجیه‌اله زندی‌فر، مدیر آموزش و پرورش شهرستان دورود امروز، 19 فروردین‌ماه در جمع خبرنگاران، گفت: کانون فرهنگی ـ تربیتی امام علی(ع) با مشارکت سپاه پاسداران اقدام به تشکیل کارگاه تولید ماسک کرده است.

وی افزود: در این کارگاه  مواد اولیه مخصوص از طریق سپاه پاسداران شهرستان تهیه شده و آماده‌سازی ماسک‌ها توسط کانون فرهنگی ـ تربیتی امام علی(ع) انجام می‌شود.

زندی‌فر با بیان این‌که ماسک‌ها پس‌ از تولید و بسته‌بندی بهداشتی و اصولی توسط گروه‌های جهادی میان مردم‌ توزیع می‌شود، ادامه داد: هم‌اکنون در این کارگاه روزانه بیش‌ از دو هزار ماسک تهیه و تولید می‌شود.

وی با اشاره به تولید ماسک و لباس مخصوص کادر پزشکی (گان) در مرکز یادگیری محلی شهید سهیلا صارمی، افزود: در این ایام بسیاری از فرهنگیان و سوادآموزان به اشکال مختلف در دو جبهه مقابله با بی‌سوادی به روش آموزش‌های نوین مجازی همچنین مقابله با کرونا از طریق تولید ماسک در مدارس و ارائه کمک‌های اهدایی و ... تلاش و خدمت می‌کنند و این مرکز با راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک و لباس پزشکی  روزانه بیش‌ از 500 ماسک و 50 گان تولید و در اختیار بیمارستان هفتم تیر قرار می‌دهد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: