به گزارش ایکنا؛ به نقل از روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، این شرکت به مناسبت برگزاری مراسم راهپیمایی یومالله ۲۲ بهمن، اعلام کرد که این مراسم از ساعت ۷:۳۰ روز سهشنبه ۲۲ بهمنماه، از ۴۲ مبدأ و میدان به شرح زیر، اقدام به ارائه خدمات حمل و نقلی به مردم انقلابی و مؤمن تهران میکند.
سامانه یک: انقلاب اسلامی - فردوسی - امام حسین(ع) - خاقانی - چهارراه تهرانپارس - یافت آباد - شادآباد.
سامانه دو: شمشیری - رازی - محمدیه - خراسان - پایانه خاوران - قیام - شوش - اتابک - شهید محلاتی.
سامانه سه: رسالت - نبوت - چهارراه اشراق - لویزان - شهرک شهید محلاتی - تجریش.
سامانه چهار: ابوذر - شهرک وصال - نازی آباد - جلیلی - خزانه بخارایی.
سامانه پنج: صادقیه - پونک - جنت آباد شمالی و جنوبی - شهرک شهید باقری- هوانیروز - دهکده المپیک – تهرانسر- سیمون بولیوار - دانشگاه علوم و تحقیقات - شهرک شهرداری.
سامانه شش: سیزده آبان - دولت آباد - شهر ری - پایانه شهیدسروری.
لازم به ذکر است پس از پایان مراسم، ناوگان اتوبوسرانی در اطراف خیابانهای منتهی به میدان آزادی، مستقر بوده و شرکتکنندگان در راهپیمایی را به مبادی اولیه باز میگرداند.
انتهای پیام