کد خبر: 3851702
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
گروه اجتماعی ــ مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به این‌که در حوزه ورزش شاهد هستیم که ورزشکاران ما بارها در برابر رژیم اشغالگر صهیونیستی حاضر به مسابقه نشدند، گفت: در بحث فرهنگی بانوان ورزشکار لرستان با رعایت حجاب اسلامی به‌عنوان الگوی حجاب مطرح هستند.

بانوان ورزشکار لرستان به‌عنوان الگوی حجاب مطرح هستندبه گزارش ایکنا از لرستان، سیدعلی کریمی، مدیرکل ورزش و جوانان استان، امروز سه‌شنبه، ۳۰ مهر در دیدار جامعه ورزشی استان با نماینده ولی‌فقیه در لرستان، اظهار کرد: ورزش و جوانان لرستان برنامه‌های متنوعی در هفته تربیت بدنی از ۲۶ تا دوم آبان در نظر گرفته است.

وی با ذکر این مطلب که در هفته تربیت بدنی امسال ۷۰۰ برنامه متنوع ورزشی در سطح استان برگزار می‌شود، گفت: امسال برای اولین‌بار استان لرستان به‌عنوان استان نمونه برنامه‌های ورزشی مطرح شد.

کریمی با اشاره به این‌که لرستان در اجرای برنامه‌های هفته تربیت بدنی به‌عنوان استان الگو، قرار گرفته است، اضافه کرد: از استان‌هایی بودیم که به‌ لحاظ تنوع برنامه‌های ورزشی، افتتاحیه اماکن و مراکز ورزشی، میزبانی‌ها و نشست‌های فرهنگی جایگاه خوبی کسب کردیم.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به این‌که ورزش در مباحث مختلف می‌تواند کمک‌دهنده جامعه کنونی باشد، بیان کرد: در برنامه‌های ورزشی فرهنگ ناب ورزشی به خانواده‌ها معرفی می‌شود.

وی با ذکر این مطلب که در جامعه هر خانواده به‌نوعی با ورزش در ارتباط است، اضافه کرد: در فضای ورزش لرستان ورزشکاران ما به‌عنوان سفیران اخلاقی در کشور بارها باعث افتخار کشور بودند.

وی با تأکید بر ایجاد نشاط و تندرستی با ترویج فرهنگ ورزش در جامعه، ادامه داد: خروجی فعالیت‌های ورزشی ایجاد جامعه‌ای پویا و سالم است.

کریمی با اشاره به این‌که در مسائل فرهنگی نیز در حوزه ورزش شاهد هستیم که ورزشکاران ما بارها در برابر رژیم اشغالگر صهیونیستی حاضر به مسابقه نشدند، ادامه داد: در بحث فرهنگی بانوان ورزشکار لرستان با رعایت حجاب اسلامی به‌عنوان الگوی حجاب مطرح هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: