طرح «ضیافت اندیشه» اساتید دانشگاه لرستان آغاز شد + عکس
کد خبر: 4220961
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۶

طرح «ضیافت اندیشه» اساتید دانشگاه لرستان آغاز شد + عکس

بیستمین دوره طرح «ضیافت اندیشه» اساتید دانشگاه لرستان با شرکت ۸۰ عضو هیئت علمی دانشگاه لرستان آغاز شد.

«ضیافت اندیشه» اساتید دانشگاه لرستانبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه لرستان، بیستمین دوره طرح «ضیافت اندیشه» اساتید دانشگاه لرستان با حضور علی نظری، رئیس دانشگاه لرستان و حجت‌الاسلام مجید مؤیدی، مسئول نهاد رهبری این دانشگاه  امروز،22 خردادماه در سالن شهید میربهرسی دانشگاه لرستان آغاز شد.

این دوره که به همت دفتر هم اندیشی اساتید دانشگاه لرستان وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان اجرا می‌شود شامل کارگاه‌های متنوع بوده و به مدت دو روز اجرا می‌شود که 80 عضو هیئت علمی دانشگاه لرستان در این دوره شرکت دارند.

علی نظری، رئیس دانشگاه لرستان در این آیین با بیان اینکه ضیافت اندیشه یک یادآوری و گوشزد برای همه ماست تا همواره معرفت دینی را تقویت کنیم، اظهار کرد: خرد و عقل از نگاه تعالیم دینی از جمله تعالیم نهج‌البلاغه، زمانی تباه می‌شود که اسیر طَمَع‌ها بشود.

وی ادامه داد: نظام سلطه و رژیم غاصب صهیونیستی، ضد عقل و خرد و ضد فطرت پاک بشر است؛ زیرا در حال کودک‌کُشی در فلسطین است.

رئیس دانشگاه لرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و شهدای خدمت اظهار امیدواری کرد راه ایشان که راه خدمت به مردم است با جدیت هرچه بیشتر، تداوم یابد.

مجتبی گراوند، مدیر دفتر هم‌اندیشی اساتید دانشگاه لرستان، در آیین افتتاح با بیان اینکه اساتید دانشگاه لرستان استقبال خوبی از این طرح کرده‌اند، از اساتید خواست در کارگاه‌ها مشارکت بیشتری در گفت‌وگوها داشته باشند تا کارگاه‌ها با رویکرد هم‌اندیشی و گفت‌وگومحور برگزار شود.

وی با بیان اینکه در دانشگاه لرستان هر سال به تعداد دو یا سه بار، ضیافت اندیشه اساتید برگزار می‌شود، اضافه کرد: در این دوره مسائل معرفتی، دینی و مسائل روز به بحث گذاشته می‌شود و اساتید به تبادل‌نظر می‌پردازند و مدرسان کارگاه‌ها نیز به پرسش‌ها، پاسخ می‌دهند.

انتهای پیام
captcha