کارگاه بازآموزی قرائت قرآن در لرستان برگزار شد + عکس
کد خبر: 4220226
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۸

کارگاه بازآموزی قرائت قرآن در لرستان برگزار شد + عکس

دومین کارگاه بازآموزی قرائت قرآن ویژه مربیان بیمه شده، مربیان و مسئولان تشکل‌ها و جلسات خانگی قرآن کریم در اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان برگزار شد.

کارگاه بازآموزی قرائت ویژه مربیان و مسئولان تشکل‌ها و جلسات خانگی قرآنبه گزارش ایکنا از لرستان، دومین کارگاه بازآموزی قرائت قرآن ویژه مربیان بیمه شده و مربیان و مسئولان تشکل‌ها و جلسات خانگی قرآن کریم با مشارکت اداره‌کل تبلیغات اسلامی، اتحادیه مؤسسات قرآنی و جامعه قرآنی عصر لرستان، امروز، ۱۸ خرداد‌ماه در اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان با تدریس خانم برادران برگزار شد.

در این رابطه روح‌الدین بلواسی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت لرستان بیان کرد: در راستای طرح پویش مادران قرآنی خانه، این کارگاه سه ساعته با هدف ارتقای سطح آموزشی مربیان بیمه شده در تشکل‌های قرآنی اعم از مؤسسات و جلسات خانگی، سایر مربیان و مسئولان تشکل‌ها برگزار شد. این روند آموزشی با بازآموزی قرائت قرآن و سطح‌بندی مربیان انجام شده و آموزش مربیان در سطوح مختلف به ترتیب روخوانی، روانخوانی، فصیح‌خوانی و طرح بشری و آموزش تجوید تکمیلی مدنظر ماست و دوره‌های تخصصی بعد از اتمام این دوره‌های بازآموزی برگزار خواهد شد.

مسئول بیمه معلمان قرآنی لرستان گفت: به موازات همین دوره در قالب طرح پویش مادران قرآنی خانه از همه مادران و بانوانی که علاقه‌مند به فراگیری آموزش قرآن از مبتدی تا عالی هستند ثبت‌نام انجام می‌شود. همچنین با هدف تربیت مربی توانمند ویژه مؤسسات و جلسات قرآن دوره‌های آموزشی ویژه بانوان و مادران تکرار خواهد شد.

انتهای پیام
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۲۰:۱۳
0
0
عالی
captcha