کد خبر: 4218686
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۵
نماینده ولی‌ فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان:

شهید جمهور با عمل خود گفتارش را ثابت کرد

حجت‌الاسلام والمسلمین علی درویشی با اشاره به اینکه شهید جمهور با عمل خود گفتارش را ثابت کرد، گفت: این شهید بزرگوار از ابتدای فعالیت خود در قوه قضاییه مبارزه با فساد را شروع کرد و صداقت، پاکی و درستی عمل او برای ما ثابت کرد که مسئولیت طعمه نیست بلکه امانتی بر گردن و بر عهده مسئولان است.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی درویشی، نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین علی درویشی، نماینده ولی‌ فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، امروز، هفتم خردادماه در آیین معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی‌ فقیه در یگان امنیتی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان که در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه خرم‌آباد برگزار شد، گفت: حضرت علی(ع) فرمودند: «مسئولیت طعمه نیست» و کسی که مصداق بارز عمل کردن به این گفته امیرالمؤمنین(ع) است شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و یاران شهید ایشان هستند‌ که به حق لقب شهدای خدمت را از مردم گرفتند.

درویشی با اشاره به اینکه شهید آیت‌الله رئیسی مظلوم بود و نشانه این مظلومیت اشک‌های فراوان خود و گریه‌هایی بود که مردم برای او کردند، افزود: سیاست یک نوع مدیریت درست است اگر با صداقت و پاکی طینت همراه باشد مصداق آن می‌شود آیت‌الله رئیسی که به ما فهماند می‌شود در عرصه سیاست پاک و با صداقت بود.

نماینده ولی‌ فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به اینکه شهید جمهور با عمل خود گفتارش را ثابت کرد، بیان کرد: این شهید بزرگوار از ابتدای فعالیت خود در قوه قضاییه مبارزه با فساد را شروع کرد و صداقت، پاکی و درستی عمل او برای ما ثابت کرد که مسئولیت طعمه نیست بلکه امانتی بر گردن و بر عهده مسئولان است.

وی افزود: در انتخابات پیش‌رو باید کسی را انتخاب کنیم که از جنس شهید جمهور آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی باشد، اگر مردم بدانند که مسئولان با صداقت کامل و به صورت جهادی کار می‌کنند اگر کاستی در جامعه نیز وجود داشته باشد مردم آن را می‌پذیرند که مصداق بارز حمایت مردم از مسئولان جهادی تشییع میلیونی شهیدان خدمت در شهرهای مشهد تبریز قم و تهران است.

درویشی گفت: شهید جمهور با تمام سختی‌هایی که در پیش روی دولتش بود پیش رفت. در حال حاضر راه روشن و مسیر معلومی در پیش روی رئیس‌جمهور آینده وجود دارد.

نماینده ولی‌ فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: آیت‌الله رئیسی در زمان ریاست جمهوری خود هزاران کارخانه را احیا کرد و در کنار کارگران به صورت میدانی حضور داشت به گونه‌ای که در مراسم تشییع شهدای خدمت کارگران شعار می‌دادند «عزا عزاست امروز، روز عزاست امروز، کارگر ایرانی صاحب عزاست امروز»، که این نشان از محبوبیت این شهید بزرگوار در میان اقشار مختلف است.

وی افزود: ما از شهید رجایی و دولت ایشان شنیدیم اما از شهید آیت‌الله رئیسی دیدیم باید به دنبال این باشیم که بدانیم کدام مکتب را و تفکر این شخصیت را درست می‌کند.

درویشی اضافه کرد: شهید آیت‌الله رئیسی انسجام داخلی بین سه قوه مجریه، مقننه و قضاییه و همچنین نیروهای مسلح ایجاد کرد و با اقتدار و به برکت خون شهدا دیپلماسی خارجی ایران را قوی کرده به گونه‌ای که بسیاری از کشورهای همسایه برای فقدان رئیس‌جمهور عزای عمومی اعلام کردند که این نشانه دیپلماسی قوی و عزت ملت ایران است.

نماینده ولی‌ فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: بزرگترین، وسیع‌ترین، جامع‌ترین و مهم‌ترین جنگ امروز جنگ ترکیبی فرهنگی و اعتقادی است که در این میدان باید تمام ارگان‌ها برنامه‌ریزی داشته باشند.

انتهای پیام
captcha