بیانیه سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان برای حضور شکوهمند مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
کد خبر: 4199300
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۳

بیانیه سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان برای حضور شکوهمند مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در پی حضور شکوهمند مردم انقلابی در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانیه‌ای صادر کرد.

بیانیه سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در پی حضور شکوهمند مردم انقلابی لرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

وَمَنْ تَطَوَّعَ خَیرًا فَإِنَّ اللَّهَ شَاکِرٌ عَلِیمٌ(البقرة/158)

درود خدا بر شما مردم آگاه و انقلابی استان لرستان که یکبار دیگر با زمان‌شناسی و حضور شکوهمند خود حماسه آفریدید و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب الهی خود را جشن گرفتید و قطعاً این حضور آگاهانه مانند همیشه باعث ناامیدی دشمنان ایران اسلامی خواهد شد.

یقیناً این حضور پرشکوه شما باعث انسجام و وحدت در داخل کشور شده و موجب دلگرمی برای مستضعفان جهان به‌ویژه جبهه مقاومت خواهد شد.

این حضور که نشانه بصیرت والای مردم شهید‌پرور لرستان است باعث خواهد شد که دشمنانی که امروزه تمام امیدشان انقطاع مردم انقلابی از نظام ولایی ایران اسلامی است و با توجه به نزدیک شدن انتخابات اسفند ماه ۱۴۰۲ به‌صورت مداوم بر طبل عدم حضور در انتخابات می‌کوبند ناامید شوند، و شکی نخواهد بود که به فضل الهی در انتخابات پیش روی بیش از پیش باعث سرافکندگی این دشمنان شیطان صفت خواهند شد.

سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان ضمن تقدیر و تشکر از این حضور پر بصیرت و باشکوه مردم شریف لرستان به‌ویژه جوانان هوشیار و آگاه، سلامتی و سعادت بیش از پیش شما مردم حماسه آفرین را از خداوند متعال مسئلت دارد.

در انتها ضمن دعوت از هم استانی‌های عزیز برای شرکت در انتخابات ۱۱ اسفند امیدواریم با توجه به وحدت و همدلی و همصدایی ایجاد شده با حضور گسترده و پرشور در پای صندوق‌های رأی بار دیگر برگ زرینی بر افتخارات استان شهیدپرور لرستان افزوده شود.

انتهای پیام
captcha