نشست هماهنگی همایش ملی «مسائل اجتماعی ایران» برگزار شد + عکس
کد خبر: 4169651
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۳
به میزبانی دانشگاه لرستان

نشست هماهنگی همایش ملی «مسائل اجتماعی ایران» برگزار شد + عکس

نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی مقدماتی همایش ملی «مسائل اجتماعی ایران» با تأکید بر مسائل اجتماعی استان لرستان به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار شد.

نشست هماهنگی همایش ملی «مسائل اجتماعی ایران»به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی دانشگاه لرستان، نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی مقدماتی همایش ملی «مسائل اجتماعی ایران» با تأکید بر مسائل اجتماعی استان لرستان(چالش‌ها، راهکارها) با حضور علی نظری، رئیس دانشگاه لرستان و مدیران کمیته‌های مختلف این همایش امروز، 27 شهریورماه به میزبانی حوزه ریاست دانشگاه لرستان برگزار شد.

در این نشست از سوی حسین مهرداد، عضو شورای سیاست‌گذاری همایش، حکم حسن صالحی‌راد، مدیر حمایت و پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان به‌عنوان عضو شورای سیاست‌گذاری همایش (بخش پشتیبانی فرهنگی دانشگاه لرستان برای همایش) به وی اعطا شد.

علی نظری، رئیس دانشگاه لرستان در این نشست، برگزاری همایش‌های معتبر کاربردی و مسئله‌محور با رویکردهای علمی و عملیاتی را از جمله رسالت‌های نهادهای علمی، آموزشی و پژوهشی از جمله دانشگاه لرستان دانست.

وی گسترش ارتباط بین دانشگاه با سازمان‌ها، نهاد و دستگاه‌های اجرایی استان لرستان از یک‌سو و تقویت ارتباطات و همکاری‌ها با سازمان‌های غیردولتی و بخش خصوصی را از اولویت‌های دانشگاه در حوزه کاری ارتباط دانشگاه با جامعه دانست.

در  ادامه این نشست، محسن رشیدی، مدیر حوزه ریاست دانشگاه لرستان و میثاق حیدری، مدیر امور بانوان و خانواده دانشگاه لرستان و رئیس اداره روابط عمومی دانشگاه لرستان نیز دیدگاه‌های خود را در راستای برگزاری هرچه کیفی‌تر همایش مذکور بیان کردند.

حسین مهرداد، عضو شورای سیاست‌گذاری همایش، نوشین رحیمی، رئیس کمیته پیشتیبانی همایش، فاطمه اسماعیلی‌کیا، عضو کمیته برنامه‌ریزی همایش، فرشاد آقایی، مسئول کمیته برنامه‌ریزی همایش و محمدباقر شاهیوند، عضو شورای برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری همایش نیز دیدگاه‌های خود را در راستای برنامه‌ریزی‌ها و موضوعات همایش بیان کردند.

گفتنی است، پوستر مجازی همایش مذکور به‌زودی در تارنمای دانشگاه لرستان اطلاع‌رسانی می‌شود. این همایش با مشارکت سازمان‌های گوناگون از جمله دانشگاه لرستان برگزار خواهد شد و موضوعات و محتوای همایش، چگونگی ثبت‌نام در همایش و مهلت ارسال مقالات به این همایش، به‌زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

 

انتهای پیام
captcha