کد خبر: 4119096
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۹

اجرای ۶۷۰ طرح اشتغالزایی توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خرم‌آباد

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در لرستان با اشاره به اجرای ۶۷۰ طرح اشتغالزایی توسط بنیاد برکت این ستاد در خرم‌آباد، گفت: ایجاد کارگاه‌های تولیدی، تکمیلی و احیایی، توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در لرستان در برنامه کاری این ستاد قرار دارد.

طائف ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خرم‌آبادبه گزارش ایکنا از لرستان، مجید طائف، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در لرستان، امروز، ۱۲ بهمن‌ماه در افتتاحیه طرح فیلترسازی نمافیلتر، از طرح‌های احیا شده توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خرم‌آباد، اظهار کرد: ایجاد کارگاه‌های تولیدی، تکمیلی و احیایی در برنامه کاری این ستاد قرار دارد.

وی گفت: در راستای انجام رسالت‌های محرومیت‌زدایی و توان افزایی اقتصادی و اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در لرستان، از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۷۰ طرح با ارزش ۵۰ میلیارد تومان در شهرستان خرم‌آباد به بهره‌‌برداری و بخشی از آنان در دهه فجر افتتاح می‌شود.

طائف با بیان اینکه طرح فیلترسازی نمافیلتر، از ۸۹ تا ۹۸ فعالیت مقطعی داشته و از سال ۹۸ تاکنون تعطیل شده بود، گفت: در این راستا ۵۳۰ میلیون تومان اعتبار از سوی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در لرستان به شکل خرید تجهیزات و ملزومات مورد نیاز، به این واحد اختصاص یافت کمااینکه مبلغ کل سرمایه‌گذاری این طرح، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در لرستان در پایان گفت: با احیای این واحد، هشت نفر به شکل مستقیم و غیرمستقیم، مشغول به کار شدند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha