کد خبر: 4088323
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۰

عملیات «نصر ۸» دفاع مقدس در نورآباد بازسازی شد

فرمانده سپاه ناحیه نورآباد از بازسازی عملیات نصر ۸ دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد و گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس این برنامه در منطقه بهارستان واقع در ارتفاعات شهر نورآباد در حال اجرا است.

جنگ دفاع مقدسسیدروح‌الله موسوی، فرمانده سپاه ناحیه نورآباد، در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان با اشاره به اینکه سه گردان انبیا، شهدا و حمزه و سیدالشهدا شهرستان نورآباد در دوران دفاع مقدس رشادت‌های فراوانی انجام دادند، اظهار کرد: در عملیات نصر ۸ تعداد شش شهید این شهرستان تقدیم آرمان‌های انقلاب اسلامی شد.

وی با اشاره به اینکه مناسبت هفته دفاع مقدس، عملیات نصر ۸ دفاع مقدس در نورآباد بازسازی شد، ادامه داد: این برنامه در قالب ۲۴ آیتم و با موضوعاتی چون حمله رژیم بعث عراق، عملیات نصر ۸ و قائله جدایی طلبان کردستان با هدف آشنایی نسل نوجوان و جوان با دلاور مردی‌ها و رشادت‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس انجام شد.

موسوی با اشاره به اینکه این برنامه تا پایان هفته دفاع مقدس هر شب در منطقه بهارستان واقع در ارتفاعات شهر نورآباد اجرا می‌شود، ادامه داد: در حاشیه این برنامه نمایشگاه عکس دفاع مقدس و فروشگاه محصولات فرهنگی و مذهبی برپا شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha