کد خبر: 4087649
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۴

والدین مراقب باشند فرزندانشان ابزار دست فتنه‌گران نشوند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان با باشاره به تشکیل شعبه ویژه رسیدگی به پرونده اغتشاشگران در لرستان، گفت: خانواده‌ها فرزندان خود را کنترل کنند و با نظارت و کنترل بیشتر مراقب باشند فرزندانشان ابزار دست فتنه‌گران نشوند.

داریوش شاهون‌وند، دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستانبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی دادگستری لرستان، داریوش شاهون‌وند، دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان  امروز، دوم مهر در یک گفت‌وگوی خبری با اشاره به برخورد قاطعانه دستگاه قضاء با اغتشاشگران، اظهار کرد: براساس دستور رئیس قوه قضائیه مبنی بر برخورد بازدارنده مقابله با عناصر اصلی اغتشاشگران وآشوب‌طلب در استان لرستان شعبه ویژه رسیدگی جهت تسریع در رسیدگی به پرونده اغتشاشگران و برهم زنندگان نظم عمومی در دادگستری استان تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه خانواده‌ها فرزندان خود را کنترل کنند و باید بیشتر مراقب فرزندان خود باشند، افزود: پدران و مادران با نظارت و کنترل بیشتر مراقب باشند فرزندانشان ابزار دست فتنه‌گران نشوند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان اضافه کرد: افرادی که در اغتشاشات بازداشت شده و می‌شوند تا صدور حکم قطعی در بازداشت هستند، به هیچ عنوان آزاد نمی‌شوند و به طور یقین دستگاه قضاء با این افراد قاطعانه برخورد می‌کند.

وی با بیان اینکه در میان بازداشت‌شدگان افرادی که باعث تحریک مردم و مدیریت آشوب‌ها می‌شوند وجود دارد که اکثراً بومی هستند، اضافه کرد: به مردم استان این اطمینان را می‌دهیم دستگاه قضا بدون هیچ‌گونه اغماضی و براساس قانون با اغتشاشگران و افرادی که به اموال عمومی خسارت وارد می‌کنند برخورد و به هیچ‌عنوان مماشات نخواهد کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha