کد خبر: 4079064
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۲

استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای بازگویی تاریخ دفاع مقدس

مدیرکل بنیاد شهید لرستان بر ضرورت برنامه‌ریزی برای بهره‌مندی از ظرفیت فضای مجازی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد و گفت: با استفاده از این بستر باید تاریخ دفاع مقدس را برای نسل جدید بازگو کرد.

حجت‌الاسلام هبت الله هاشمیبه گزارش ایکنا از لرستان، حجت‌الاسلام هبت‌الله هاشمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان امروز، ۲۷ مرداد در کارگروه فضای مجازی که در خرم‌آباد برگزار شد، توجه به بستر فضای مجازی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را ضروری دانست.

وی بر ضرورت برنامه‌ریزی برای بهره‌مندی از ظرفیت فضای مجازی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد و افزود: با استفاده از این بستر باید تاریخ دفاع مقدس را برای نسل جدید بازگو کرد.

هاشمی با بیان اینکه رسانه‌ها تریبون خوبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند و در این زمینه رسالت سنگینی بر دوش رسانه است، اضافه کرد: در زمینه ثبت و ضبط خاطرات والدین معظم شهدا، همسران شهدا و جانبازان در گذشته کم‌کاری و کوتاهی صورت گرفته و با بهره‌مندی از ظرفیت‌ها باید این کم‌کاری‌ها جبران شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان افزود: با توجه به کهولت سن والدین شهدا، از فرصت‌ها استفاده و در این راستا به ظرفیت صدا و سیما توجه شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha